مهمترین موضوعی که Football Strike را از دیگر بازی‌های فوتبالی متمایز می کند، اولویت داشتن موضوع طنز و سرگرمی در آن استِ به طوری که چهره و استایل بازیکنان از جمله کریستیانو رونالدو به صورت جالب و متنوعی طراحی شده که این موضوع در کنار طراحی کارتونی محیط بازی، باعث شده است تا Football Strike یک عنوان فوق‌العاده قوی و دوست‌داشتنی در زمینه‌ی بازی‌های فانتزی باشد. اگر تا به امروز از انجام بازی‌های فوتبالی همچون FIFA یا PES در گوشی موبایل لذت نبرده اید، پیشنهاد می کنیم که Football Strike را تجربه کنید.
 

بازی فوتبال فانتزی Football Strike


البته فانتزی بودن محیط بازی یا اولویت داشتن طنز در Football Strike اصلاً به این معنا نخواهد بود که با یک بازی کودکانه و بی سر و ته مواجه خواهید شد و اتفاقاً برعکس، در این بازی شما قادر به مدیریت حرفه‌ای و کامل تیم خود خواهید بود و لیگ‌های مختلفی نیز در بازی، منتظر شما هستند تا قدرت شما را برای شکست دادن هوش مصنوعی این بازی به چالش بکشند.

توجه داشته باشید که دیتای بازی Football Strike روی دستگاه‌هایی که از نسخه‌ی مود شده‌ی پلی استور، یا هرگونه نرم افزار هک بازی برخوردارند دانلود نمی شود و در نتیجه، بازی قابلیت اجرا شدن را نخواهد داشت.

برای دانلود از لینک‌های زیر استفاده کنید.

بازی فوتبال فانتزی Football Strike

بازی فوتبال فانتزی Football Strike

بازی فوتبال فانتزی Football Strike

منبع: زومیت

اين مطلب 1825 بار مشاهده شده است