abortion pill over the counter in usa

abortion pill online metalwings.com name of abortion pill in u
 

دوست گرامی، سلام

حال که می خواهید یکی از قالب های حرفه ای را برای وبلاگ خود انتخاب نمائید، توجه به نکات زیر می تواند شما را در استفاده بهتر و بهینه از این قالب یاری دهد:

برخی از اسکریپت ها و کدهایی که به وبسایت خود اضافه می کنید باعث تداخل در اجرای صحیح قالب های حرفه ای می شوند.

مثلا برخی از کدهای بالابر صفحه به علت این که یک لینک جی کوئری دیگر را به صفحه اضافه می کنند باعث از کار افتادن قالب های حرفه ای می شوند.

هر کد یا اسکریپتی که یک لینک جی کوئری دیگر را به صفحه اضافه کند باعث از کار افتادن قالب های حرفه ای خواهد شد.

بدیهی است سایت نقاش هیچ مسئولیتی در قبال کدهایی که به سایت خود اضافه می کنید ندارد

سرعت بارگذاری قالب ها همانی هست که در دمو مشاهده می نمائید. اگر بعد از گذاشتن کد قالب روی وبلاگ خود سرعت متفاوت تری را مشاهده کردید علت آن مربوط به پست ها،مطالب، عکس هایی که در پست های خود اضافه کرده اید و یا هر منبع درخواستی از اینترنت دیگری است که خود شما به وبلاگ خود اضافه کرده اید

این قالب ها از نظر سئو و طراحی از بهترین تکنولوژی ها بهره گرفته اند. حال چرا هنگام لودینگ برخی از این قالب ها، گاها به نظر می آید که صفحه اصلی دیر به نمایش درمی اید و صفحه انتظار مکث زیادی دارد.

این مسئله نه به خاطر کند بودن این قالب ها بلکه به خاطر معماری این قالب هاست.

این قالب ها ابتدا همه منابع درخواست شده در صفحه را از سرور درخواست می کنند و تا بارگذاری تمام آنها صفحه انتظار را به نمایش می گذارند.

حال اگر بخشی از صفحه حتی یک عکس کوچک نیز از یک سرور ضعیف درخواست شود نتیجه طولانی شدن زمان انتظار برای نمایش صفحه نهایی خواهد بود. کاربران وبلاگ ها اکثرا عکس ها و منابع خود را از سرویس دهنده های رایگان بارگذاری می کنند و این سرویس دهنده های رایگان غالبا کند بوده و دارای بار ترافیکی بالایی می باشند. نتیجه این که  یک کد غیر استاندارد و یا یک تصویر که خود شما به صفحه اضافه کرده اید (حتی تصاویر اضافه شده در میان پست ها) باعث تأخیر زیاد در تحویل صفحه اصلی می گردد.

حال اگر بخواهید از صفحه انتظار چشم پوشی کنید چه کار باید کنید؟ جواب بسیار ساده است: کافی است قطعه کد زیر را در بخش اسکریپت ها و کدهای اختصاصی  بلاگقا وارد کنید تا صفحه انتظار غیرفعال گردد.

البته باید دقت داشته باشید این قطعه کد برای همه قالب ها جواب نمی دهد.<STYLE>
    .page_spinner {display: none !important}
</STYLE>

 

با این حال توصیه من به شما این است که از کدهای غیراستاندارد در وبلاگ خود استفاده ننمائید و همه را فدای یکی نکنید.

 

 

 

اين مطلب 23134 بار مشاهده شده است