به گزارش منابع خبری چین نوزاد دختر نوجوان ۱۲ ساله چینی سالم به دنیا آمد و مادر و کودک در سلامت کامل به سر می برند.

 

به گزارش شین موآ: یکی از شهروندان صاحب مقام دولتی در همسایگی روستای “کیوای یانگ” استان “هونان” چین در اعتراف خود گفت به دلیل داشتن رابطه جنسی با دختر ۱۲ ساله ام او را باردار کردم.

پس از دستگیری وی در پی شکایت مادر این دختر ۱۲ ساله نزد پلیس پدر مجرم شناخته و دستگیر شد.

به گزارش این خبرگزاری وکلای مدافع این مقام دولتی ادعا کرده اند که وی هیچ نقشی در این زمینه نداشته و اعترافهای وی بی پایه و بی اساس و پدر ۷۴ ساله مجبور به اعتراف از سوی پلیس شده است.

باردار شدن دختر باكره, باردار شدن زن توسط مرد, باردار شدن از دوست پسر, باردار شدن دختری از

 

پس از آزمایش DNA ثابت شد که او پدر نوزاد است اما دختر ۱۲ ساله اش پدرش را مبرا از این عمل می داند.

وی در حضور پلیس گفت چندین بار از سوی سه تن از معلمین مدرسه مورد تجاوز قرار گرفته است و حتی مدیر مدرسه نیز با تهدید دختر را وادار به سکوت کرده است.

به گفته این دختر ۱۲ ساله بعد از مورد سوء استفاده قرار گرفتن از جانب سه معلم و مدیر مدرسه نزد پلیس شکایت کردم اما مدیر مدرسه را در حال رشوه دادن به افسر پلیس حین تحقیقات بر روی این موضوع دیدم.

به گزارش این خبرگزاری: پدر ۷۴ ساله در حالی که نزد پلیس اعتراف می کرد گفت: در آن زمان کنترل رفتارم به دلیل مصرف الکل قابل کنترل و پیش بینی نبود من مقصر این عمل هستم.

پرونده همچنان در دادگاه در حالی بررسی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

باردار شدن از پدر  ،  باردار شدن از دوست پسر  ،  باردار شدن خانم معلم  ،  باردار شدن خانم معلم متاهل  ،  باردار شدن دختر از پدر  ،  باردار شدن دختر از پدرش  ،  باردار شدن دختر باكره  ،  باردار شدن دختری از پدرش  ،  باردار شدن دختری از پدرش عکس  ،  باردار شدن زن توسط مرد  ،  باردار شدن معلم  ،  باردار شدن معلم از شاگردش

قالب حرفه ای بلاگفا، قالب شیک میهن بلاگ، قالب بلاگفا، قالب میهن بلاگ

قالب بلاگ بیان، قالب بلاگ دات آی آر، قالب بلاگ، قالب بلاگفا

قالب ریسپانسیو برای بلاگفا، قالب واکنش گرا برای بلاگفا

 

اين مطلب 2097 بار مشاهده شده است