راهنمای خرید گجت نگهدارنده گوشی هوشمند روی ماشین با قیمت زیر 25 دلار

راهنمای خرید گجت نگهدارنده گوشی هوشمند روی ماشین با قیمت زیر 25 دلار

در این مطلب 4 گجت نگهدارنده گوشی هوشمند روی داشبورد ماشین که قیمت شان زیر 25 دلار است را معرفی خواهم کرد.

اگر قصد دارید از گوشی خود به عنوان GPS ماشین خود استفاده کنید در اینجا مشکلی پیش روی شماست که بهتر است به آن توجه داشته باشید: این کار می تواند باعث مرگ شما شود! متاسفم از این که نگرانتان کردم اما این مسئله حقیقت دارد زیرا اگر شما چشم خود را از جاده برداشته و سمت پایین (جایی که گوشی خود را گذاشته اید) و به گوشی خود نگاه کنید جان خود و سایر مسافران خودروی خود را به خطر خواهید انداخت.

ساده ترین راه حل این مشکل تهیه یک تکیه گاه نگه دارنده برای گوشی تان است تا با سوار کردن گوشی روی آن ، گوشی را همسطح چشمان خود در طول کل مسیر رانندگی خود قرار دهید. اما با انتخاب های زیادی که پیش روی شماست تشخیص گزینه خوب از بد برای شما سخت خواهد شد. جایی نگرانی نیست! ما چهار گجت نگهدارنده گوشی را معرفی خواهیم کرد که ارزش پولی را که به سختی بدست آورده اید دارند.

 

1. Just Mobile Xtand Car Vent Mount

Just Mobile Xtand Car Vent Mount

گجت نگهدارنده گوشی با قابلیت نصب روی دریچه هوای خودرو Just Mobile Xtand Car Vent Mount با اندازه جیبی خود ضمن این که مشخصات فنی پایینی دارد ولی این اجازه را به شما می دهد تا گوشی خود را در حوزه دید خود قرار دهید. طراحی باریک آن به شما اجازه می دهد تا آن را در هر جایی روی دریچه هوای خودروی خود نصب کنید. هنگامی که گوشی شما نصب شد شما می توانید آن را به سمت جلو بچرخانید و یا حتی آن را 360 درجه بگردانید. قیمت آن حدود 24.95 دلار است که در برخی فروشگاهها با تخفیف می توانید آن را حدود 19 دلار نیز تهیه نمایید.

 

2.  ARMOR-X One-Lock Air Vent Car Mount

ARMOR-X One-Lock Air Vent Car Mount

پایه نگهدارنده گوشی  ARMOR-X One-Lock Air Vent Car Mount  با طراحی براق و یک گیره Kung fu بر جذابیت و زیبایی دکوراسیون داخلی خودروی شما خواهد افزود. این دستگاه با یک مکانیزم قفل و باز شدن و قفل و رها شدن به دریچه هوای خودروی شما متصل می شود و گیره های لاستیکی آن از خراشیدن یا تراشیدگی تیغه های دریچه هوا جلوگیری می کند. قیمت تقریبی آن 24 دلار است.

3. ExoMount Magnet Air Universal Smartphone Car Mount

ExoMount Magnet Air Universal Smartphone Car Mount

کلید موفقیت هر گجتی برای ادغام در زندگی روزمره آسان سازی و کاربردپذیر کردن آن ابزار است. گجت نگهدارنده  ExoMount Magnet Air Universal Smartphone Car Mount با همین هدف ساخته شده است. این دستگاه به جای بسته شدن روی خودرو، به شما اجازه می دهد تا با یک اتصال مغناطیسی یک دستی تنها روی گوشی خود بر روی آن ضربه بزنید و دانش فیزیک بقیه کار را انجام می دهد. قیمت تقریبی این گجت بین 24 تا 29 دلار است.

 

4. Layze Flexible Universal Car Mount

Layze Flexible Universal Car Mount

در حالی که بسیاری از گجت های نگهدارنده گوشی روی خودور می چسبند، گجت نگهدارنده گوشی Layze Flexible Universal Car Mount با مکانیزمی که دارد این کار را به خوبی انجام می دهد. این ویژگی یک فنجان مکش قدرتمند است که به طور محکم به شیشه جلو و یا داشبورد متصل می شود، و گردن انعطاف پذیر آن می تواند تقریبا در هر مسیری که دید بهتری به شما در خودروی تان بدهد به گردش درآید. قیمت تقریبی این دستگاه 40 دلار است.

اين مطلب 500 بار مشاهده شده است

بخش های دیگر سایت

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب
برنامه های اندروید
آخرین ابزارها

نقاش

فروشگاه قالب وبلاگ نقاش

قالب های سایت نقاش با طراحی جدید و بروز و ارائه شده برای وبلاگهای بلاگفا، میهن بلاگ، رزبلاگ و بلاگ بیان