Bixby سامسونگ بالاخره در دسترس همه کاربران گوشی Galaxy S8 قرار گرفت

Bixby سامسونگ بالاخره در دسترس همه کاربران گوشی Galaxy S8 قرار گرفت

بالاخره سامسوسنگ پس از طی دوره آزمایشی و بروزرسانی های جدید با صدور اطلاعیه ای نرم افزار بیکسبی را در دسترس همه دارندگان گوشی گلکسی اس 8 خود قرار داد.

بیکسبی Bixby دستیار صوتی هوشمند سامسونگ که قرار بود همراه گوشی های گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و اس 8 پلاس (S8+) ارائه شود بالاخره در دسترس عموم قرار گرفت.
 
بیکسبی  تا پیش از این تنها برای مجموعه کوچکی از کاربران قابل دسترسی بود تا بتوانند نسخه اولیه این نرم افزار را تست کنند. از امروز این کاربران می توانند بیکسبی خود را به آخرین نسخه آن بروزرسانی کنند. 
 
برای نصب Bixby، کاربران می توانند دکمه اختصاصی Bixby را در دستگاه های Galaxy S8 یا S8+ خود فشار دهند. پس از نصب، شما می توانید با نگه داشتن همان دکمه و یا گفتن "Hi Bixby" آن را فراخوانی کنید.
 
نسخه آماده برای مصرف Bixby چندین پیشرفت و بهبودی را نسبت به پیش نمایش اولیه دارد. این بهبودها شامل درک بهتر تغییرات فرمان، زمان پاسخ سریعتر، ادغام بهتر با برنامه های شخص ثالث و دستورات دست آزاد بیشتر است. این نرم افزار هم چنین دارای ویژگی جدید خواندن با صدای بلند است. برای مثال، می توانید از بیکسبی بخواهید تا آخرین پیام ها را برای شما بخواند.
 
سامسونگ در اطلاعیه راه اندازی بیکسبی اعلام کرد که بر خلاف برخی برنامه های شخص ثالث، Bixby عمیقا با گوشی و برنامه های اصلی سامسونگ هماهنگ شده است. بیکسبی همچنین از تعدادی از برنامه های شخص ثالث خارج از جعبه از جمله Google Maps، Google Play Music، YouTube و Facebook نیز پشتیبانی می کند.
 
کاربران می توانند انگیزه دیگری برای نصب و کار کردن با Bixby داشته باشند: استفاده از نرم افزار باعث کسب "امتیازات تجربه کاری" یا XP می شود، که می تواند به نقاط امتیازات Samsung Rewards تبدیل شوند که خود این می تواند شما را برنده جایزه هایی چون محصولات سامسونگ، کارت های هدیه و سفر کند. فرصت این ارتقاء و بروزرسانی تا 14 سپتامبر 2017 ادامه خواهد داشت.

 

اين مطلب 504 بار مشاهده شده است

بخش های دیگر سایت

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب
برنامه های اندروید
آخرین ابزارها

نقاش

فروشگاه قالب وبلاگ نقاش

قالب های سایت نقاش با طراحی جدید و بروز و ارائه شده برای وبلاگهای بلاگفا، میهن بلاگ، رزبلاگ و بلاگ بیان