خانه جدید ایوانکا ترامپ در واشنگتن دی سی

خانه جدید ایوانکا ترامپ در واشنگتن دی سی

ایوانکا ترامپ و همسرش جرارد کوشنر هر دو نقش برجسته ای در حکومت پدرش دونالد ترامپ خواهند داشت. به همین دلیل، آنها دنبال پیدا کردن یک جای خوب در واشنگتن دی سی بودند تا خانواده نوپای آنها رشد نماید

ایوانکا ترامپ و همسرش جرارد کوشنر هر دو نقش برجسته ای در حکومت پدرش دونالد ترامپ خواهند داشت. به همین دلیل، آنها دنبال پیدا کردن یک جای خوب در واشنگتن دی سی بودند تا خانواده نوپای آنها رشد نماید ...
آنها در ماه دسامبر  خانه ای را در بخش استثنایی کالوراما واشنگتن DC خریداری کردند که 5.5 میلیون دلار قیمت داشت. این عمارت زیبا محلی خواهد شد تا خانواده ترامپ-کوشنر پس از یک روز سخت کاری به آن وارد شوند و فقط صبر کنید تا داخل آن را هم ببینید ...

خانه جدید ایوانکا ترامپ

خانه جدید ایوانکا ترامپ

خانه خودش یک خانه به سبک خانه های استعماری است که زمانی متعلق به دن Dan K. Rapoport و همسرش Irina، سرمایه گذار متولد لتونی بود که سرمایه گذاری های گسترده ای در روسیه داشت. بیرونی خانه شبیه خانه های به سبک ساحل شرقی است یکی از آنها را می توان درکنار ساحل شرقی دیده مشاهده کرد.

ورودی خانه جدید ایوانکا ترامپ در واشنگن دی سی

ورودی خانه

درب ورودی زیبای خانه اربابی که با ظرافت و زیبایی خاصی نصب شده است به گونه ای با آینه ها طراحی شده است تا دختر اول آمریکا بتواند قبل از رفتن به قدم زدن شبانه و یا میزبانی از یک میهمان در واشنگتن آرایش موهای خود را برای بار آخر بازبینی کرده و آرایش خود را نهایی کند.

سرسرای خانه

سرسرای خانه ایوانکا ترامپ

دیوار آینه ای در سمت راست سرسرای خانه به اتاق نشیمن منتهی می شود. پس از گذر از درب اتاق ناهار خوری قرار دارد که به میهمانان وروی خوشامد می گوید. کف پوشهای چوبی زیبا و تیره را می توان در سرتاسر خانه طبقه پایین پیدا کرد، به گونه ای که  نوعی احساسات روستایی را به بیننده منتقل می کند.

اتاق ناهارخوری

اتاق ناهارخوری ایوانکا ترامپ

اتاق ناهار خوری ظریف خانه با مبلمان مدرن و درخشانی که بر روی یک فرش قدیمی و احتمالا عتیقه قرار گرفته است تکمیل شده است و احتمالا محل ملاقات و جلسه با بسیاری از شرکای تجاری و یا متحدان سیاسی  ترامپ خواهد بود. قرار ملاقات اخیر جرارد کوشنر به عنوان مشاور ارشد کاخ سفید به معنای این است که این خانه میزبان مهمانانی به اندازه کافی بزرگ و مشهور خواهد شد.

اتاق نشیمن

اتاق نشیمن خانه ایوانکا ترامپ

اتاق نشیمن مجلل خانه کمی آن را از بقیه خانه متمایز ساخته است. به نظر می رسد سبک مبلمان این اتاق بالنسبه مدرن باشد، ولی تقریبا قدیمی به نظر می رسد، به خصوص بالای فرش Mondrianesque . بدون شک ایوانکا ترامپ این اتاق را تغییر خواهد داد تا عینا مطابق سلیقه خودش شود.

دربهای فرانسوی اتاق نشیمن خانه ایوانکا ترامپ

درب های فرانسوی این اتاق مملو از نور خورشید و بسیار باز حس دلبازی به آن داده اند. می توان فهمید که اتاق نسبتا وسیع و خالی بوده و می تواند با چند قطعه دیگر یا حتی اسباب بازی های کودکان دلبخش تر به نظر برسد، هرچند آرامش ان کمتر به نظر آید.

اتاق خانوادگی دختر ترامپ

اتاق خانوادگی خانواده ترامپ کوشنر

اتاق خانواده محل مناسب برای آقا و خانم ترامپ-کوشنر است که وقت خود را با سه فرزند کوچک خود بگذرانند.  نیمکت های بنفش حراجی ممکن است همان قدر که به نظر می رسند راحت باشند در نهایت باقی بمانند. اما ایوانکا قطعا نیازمند یک تلویزیون در این اتاق است تا بچه ها بتوانند برخی از کارتون ها را تماشا کنند.

آشپزخانه طبقه دوم

آشپزخانه طبقه دوم خانه ایوانکا ترامپ

این راه پله شیشه ای زیبا و منحصربفرد به آشپزخانه بسیار مدرن و بسیار تمیز دوم طبقه منتهی می شود. جزیره بزرگ و صبحانه خوری نزدیک پنجره همان چیز عالی برای یک خانواده کامل پنج نفره است. ایوانکا قادر خواهد بود بسیاری از غذاهای افسانه ای و شگفت آور را در این آشپزخانه جذاب آماده کند.

اين مطلب 694 بار مشاهده شده است

بخش های دیگر سایت

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب
برنامه های اندروید
آخرین ابزارها

نقاش

فروشگاه قالب وبلاگ نقاش

قالب های سایت نقاش با طراحی جدید و بروز و ارائه شده برای وبلاگهای بلاگفا، میهن بلاگ، رزبلاگ و بلاگ بیان