گوگل سرویس Instant Search را بازنشسته می کند

گوگل سرویس Instant Search را بازنشسته می کند

گوگل به تدریج در حال از رده خارج کردن سرویس جستجوی فوری (Instant Search) خود است سرویسی که از سال 2010 برای نسخه دسکتاپ جستجو در سایت ارائه شده است.

گوگل از این که در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات درخواستی کاربران را در اختیارشان قرار می دهد همیشه به خود بالیده است اما یکی از سریع ترین ویژگی های جستجوی این غول تکنولوژی در آستانه بازنشستگی قرار دارد.
گوگل به تدریج در حال از رده خارج کردن سرویس جستجوی فوری (Instant Search) خود است سرویسی که از سال 2010 برای نسخه دسکتاپ جستجو در سایت ارائه شده است. هنگام استفاده از این ویژگی مطابقت های بالقوه ای را که Instant تصور می کند شما بدنبال آن هستید به شما پیشنهاد می کند حتی اگر در میانه تایپ خود باشید.
سرویس Instant Search برای آن دسته از کاربرانی که سرعت تایپ پایین تری دارند با کامل کردن عبارت مورد جستجویشان قبل از این که آن را به پایان برسانند باعث صرفه جویی در وقت شان می شد اما با افزایش سواد تکنیکی بیشتر مردم و مهم تر از آن با تبدیل گوشی های هوشمند به اصلی ترین مشتریان خدمات گوگل، کارایی و سودمندی Instant Search روز به روز کمتر می شود. 
گوشی های بیشتر، جستجوهای بیشتر
 
یکی از نمایندگان گوگل می گوید: از سال 2010 اکثر جستجوهای ما در بستر موبایل اتفاق می افتد، با ورودی ها، تعاملات و محدودیت های نمایشی خیلی متفاوت.
وی افزود: به همین دلیل ما تصمیم به حذف Instant Search گرفته ایم، پس می توانیم روی روش هایی متمرکز شویم که جستجو را روی همه دستگاهها و ابزارها سریع تر و روان تر نمایند.
گوکل امیدوار است با حذف چیزی که اساسا یک ویژگی جستجوی خودکار بر روی سایت دسکتاپ خود است، پلتفرم های خود را به شکل بهتری یکپارچه سازی نماید نه فقط این که با حذف یک ویژگی نحیف خود هزینه های خود را کاهش دهد. 
اگر بخواهیم صادق باشیم تصور نمی کنیم عده زیادی بخواهند برای پایان کار Instant Search سوگواری کنند. به نظر می رسد ویژگی Instant Search با وجود سرعت بالای خود حریصانه مشتاق قطع تایپ ماست قبل از این که کار تایپ خود را به پایان برسانیم!
 
 
اين مطلب 513 بار مشاهده شده است

بخش های دیگر سایت

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب
برنامه های اندروید
آخرین ابزارها

نقاش

فروشگاه قالب وبلاگ نقاش

قالب های سایت نقاش با طراحی جدید و بروز و ارائه شده برای وبلاگهای بلاگفا، میهن بلاگ، رزبلاگ و بلاگ بیان