ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

از همان فردای رحلت حضرت امام راحل (ره) که مجلس خبرگان وقت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای را به مقام رهبری جمهوری اسلامی ایران انتخاب کردند و ایشان با هدایت های داهیانه شان سکان هدایت کشتی انقلاب را بر عهده گرفتند این کشور از همه طوفان های پیش روی خود با افتخار و عزت به سلامت عبور کرده و جامعه اسلامی انقلابی راه خود را به سمت قله های اقتدار و پیشرفت با قدرت تمام ادامه می دهد.

سایت نقاش افتخار دارد که با طراحی یک قالب وبلاگ حرفه ای با موضوع رهبری امام خامنه ای در خدمت وبلاگ نویسان ارزشی و انقلابی باشد. این کد قالب برای وبلاگ های ایجاد شده در بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان قابل استفاده می باشد. مهم ترین ویژگی های این قالب عبارتند از واکنشگرایی، ارائه شدن در نسخه های سه ستونه و دوستونه، داشتن اسلایدرهای حرفه ای و متنوع، اسلایدر اصلی چندلایه و پیشرفته.

 

سروده شعر و اشعارم امام خامنه ای است   گل همیشه بهارم امام خامنه ای است
پس از خدا و رسول و ائمه اطهار   دار و ندارم امام خامنه ای است
اين قالب 4907 بار مشاهده شده است
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.