ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ مذهبی ویژه محرم و امام حسین علیه السلام

قالب وبلاگ مذهبی عاشوراییان یک قالب واکنش گرا با طراحی کاملا حرفه ای است که در نسخه های دوستونه و سه ستونه برای وبلاگ های مذهبی بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان طراحی شده است. 

قالب وبلاگ مذهبی محرم و عاشوراییان

این قالب مناسب وبلاگ های هیئتی، مذهبی و نیز وبلاگ های که برای ترویج معارف اسلامی و عاشورایی ایجاد شده اند مناسب است. کد این قالب دارای چندین اسلایدر حرفه ای و ریسپانسیو است. اسلایدر اصلی قالب یک اسلایدر عریض و تمام صفحه است. 

کد این قالب به صورت خوانا و استاندارد نوشته شده است و ویرایش و سفارشی سازی آن براحتی امکان پذیرست. اگر در ویرایش بخش های مختلف این قالب دچار مشکل شدید می توانید از طریق ایمیل رسمی سایت نقاش با ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی و کمک کنیم.

چگونگی رخداد واقعه عاشورا در کربلا

واقعه کربلا که به واقعه عاشورا نیز شناخته می شود، به رویارویی و شهادت امام حسین علیه السلام و 72 تن از یارانش در کربلا در برابر لشکر چندین هزار نفری از کوفه به فرماندهی عمربن سعد ابی وقاص و شمر بن ذی الجوشن که برای یزید دومین حاکم اموی می‌جنگیدند و لعنت خداوند بر آنان باد؛ در روز دهم محرم سال  61 هجری قمری  اطلاق می شود. واقعه کربلا دلخراش‌ترین فاجعه تاریخ اسلام نزد مسلمانان، به ویژه شیعیان است. شیعیان سراسر جهان در طول تاریخ در سالروز این واقعه جانگداز، مراسم سوگواری بسیار گسترده‌ای برگزار می‌کنند.

این واقعه با مرگ معاویه (۱۵ رجب ۶۰ق) و شروع حاکمیت فرزندش یزید آغاز شد. حاکم مدینه تلاش کرد از امام حسین برای یزید بیعت بگیرد. حسین بن علی برای گریز از بیعت، شبانه از مدینه به طرف مکه حرکت کرد. در این سفر، خانواده امام، شماری از بنی هاشم و برخی از شیعیان همراه امام حسین (ع) بودند.
امام حسین(ع) حدود چهار ماه در مکه ماند. در این مدت دعوت‌نامه‌های اهالی کوفه به دست او می‌رسید. با توجه به احتمال کشته شدنش در مکه به دست عاملان یزید و نیز دعوت کوفیان، امام روز ۸ ذی‌الحجه راهی این شهر شد. پیش از رسیدن به کوفه، امام از پیمان‌شکنی کوفیان و شهادت مسلم - كه وی را برای آگاهی از شرایط کوفه به آنجا فرستاده بود - باخبر شد، و پس از آنکه حر بن یزید راه را بر ایشان بست، به سمت کربلا رفت و در آنجا با لشکر عمر بن سعد روبه‌رو شد. عبیدالله بن زیاد عمربن سعد را به فرماندهی منصوب کرده بود.
دو سپاه در ۱۰ محرم معروف به روز عاشورا با هم جنگیدند. در این جنگ امام حسین، برادرش عباس بن علی، فرزند شش ماهه‌اش علی اصغر و ۱۷ نفر از بنی‌هاشم و بیش از ۵۰ نفر از یارانش شهید شدند. برخی مقتل نویسان شمر بن ذی الجوشن را قاتل امام حسین دانسته اند. لشکریان عمر بن سعد، با اسب‌های خود بر بدن کشته‌شدگان تاختند. عصر روز عاشورا سپاه یزید به خیمه‌های بازماندگان حمله کرد و خیمه‌ها را آتش زد. شیعیان این شب را شام غریبان می‌نامند. امام سجاد(ع) به علت بیماری درگیر جنگ نشد و زنده ماند و به همراه حضرت زینب و سایر زنان و بچه‌ها اسیر سپاه کوفه شد. سپاهیان عمر بن سعد سرهای شهیدان را به نیزه زدند و به همراه اسیران به کوفه نزد عبیدالله بن زیاد و از آنجا به شام نزد یزید بردند.
اين قالب 11075 بار مشاهده شده است