ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ سه ستونه ریسپانسیو

قالب حرفه ای 133 یک قالب وبلاگ سه ستونه است که به صورت شیک و ساده و سبک برای وبلاگهای بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان طراحی شده است. کد این قالب کاملا بهینه سازی شده است و با گوشی های هوشمند سازگاری کامل دارد. 

در بالای این قالب یک اسلایدر کار شده است که می توان از آن برای درج عکس ها و لینک های مهم سایت یا وبلاگ استفاده کرد و ویرایش و تغییر آن براحتی امکان پذیر است. 

کد قالب وبلاگ خبری سه ستونه بازتاب خبر

قالب وبلاگ سه ستونه خبری مشکی

قالب وبلاگ بازتاب خبر در دو نسخه سه ستونه روشن و سه ستونه مشکی ارائه شده است. شما پس از خرید این قالب هر دو نسخه روشن و مشکی را دریافت خواهید کرد.

قالب وبلاگ خبری سه ستونه مشکی

کجا می توان یک وبلاگ خبری رایگان ایجاد کرد؟

شما می توانید با ایجاد یک اکانت در یکی از سرویس های وبلاگی فارسی مانند بلاگفا، میهن بلاگ، بلاگ بیان، رزبلاگ و ... یک وبلاگ اختصاصی برای خود ایجاد کنید و با توجه به امکانات سرویس مورد نظر وبلاگ خود را اداره نمایید. هر کدام از این سرویس ها امکانات و ویژگی های خاص خود را دارند و شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کرده و وبلاگ خود را در آن ایجاد نمایید.

برای وبلاگ خبری خود از کجا یک قالب وبلاگ حرفه ای پیدا کنم؟

سایت های زیادی اقدام به طراحی و ارائه قالب برای وبلاگ های فارسی می کنند و یکی از این سایت ها نقاش است که تمرکز خود را روی طراحی قالب های حرفه ای و ریسپانسیو گذاشته است. در دسته بندی قالب های این سایت می توان قالب های خبری زیادی را یافت که برای نیازها و سلیقه های مختلف طراحی و ارائه شده اند.

اين قالب 5426 بار مشاهده شده است