ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
قالب وبلاگ خبری اخبار روزانه

قالب حرفه ای 136

قالب وبلاگ خبری اخبار روزانه

قالب وبلاگ حرفه ای اخبار روزانه با طراحی ریسپانسیو و تم خبری برای میهن بلاگ، بلاگ بیان و بلاگفا

این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ خبری حرفه ای

قالب وبلاگ اخبار روزانه یکی از قالب های خبری سایت نقاش است که به صورت ریسپانسیو (واکنشگرا) و در نسخه های دوستونه و سه ستونه برای وبلاگ های خبری ایجاد شده در بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان طراحی و بهینه سازی شده است. 

این قالب وبلاگ خبری با امکانات حرفه ای و کامل خود بهترین گزینه برای وبلاگ خبری شماست. تم خبری این قالب بسیار ساده و شیک و تمرکز بیشتر روی محتواست تا کاربران و بینندگان سایت را ترغیب به ادامه حضور در سایت و مطالعه مطالب بیشتر نماید.

قالب وبلاگ خبری اخبار روزانه

پس از خرید قالب وبلاگ خبری اخبار روزانه می توانم آن را تغییر دهم؟

این قالب دارای اسلایدرهای حرفه ای و متعددی است که امکان مدیریت کامل تر و حرفه ای تر وبلاگ خبری را در اختیارتان می گذارد. کد این قالب به صورت استاندارد و خوانا نوشته شده است و ویرایش و سفارشی سازی بخش های مختلف آن براحتی امکان پذیر است و در مسیر انجام این کار اگر با مشکلی مواجه شدید اگر با ایمیل رسمی سایت نقاش مکاتبه نمایید در اسرع وقت شما را راهنمایی و کمک خواهیم کرد.

زمانی روزنامه های کاغذی یگانه پرچمدار حوزه اطلاع رسانی بودند و عموم مردم در دنیا اگر دنبال اخبار و رویدادها بودند به سراغ روزنامه ها و مجلات هفتگی و ماهانه می رفتند. با اختراع رادیو و تلویزیون صدا و تصویر نیز به جمع شیپورهای خبری در دنیا اضافه شدند و غول های خبری دنیا که غالبا وابسته به قدرت های بزرگ و کوچک هستند از این ابزارها برای اطلاع رسانی و جهت دهی به موج ارتباطی و اطلاعاتی جوامع استفاده کردند. اما با ظهور اینترنت فراگیر شدن استفاده از گوشی های هوشمند و رسانه های مجازی و اقبال مردم به شبکه های اجتماعی، غول های ارتباطی و اطلاع رسانی عرصه جدیدی پیدا کرده اند تا به فتح ذهن ها بپردازند. 

اکنون سایت ها و وبلاگهای خبری سهم به سزایی در تولید و انتشار اخبار و اطلاعات دارند و اکثر مردم جهان با استفاده از بستر اینترنت روزانه و در لحظه آخرین اخبار و رویدادهای اتفاق افتاده در صحنه گیتی را پیگیری می کنند. 

 

ارتباط و ارتباطات چیست؟

 ارتباطات اصطلاحی است که به فرایند انتقال پیام از فرستنده به گیرنده به شرط همسان بودن معانی بین آنها اطلاق می شود. ارتباطات در واقع فرایندیست که در آن معنا (کانسپت) مابین موجودات زنده تعریف و به اشتراک گذاشته می شود. معنای مورد نطر در علم ارتباط هم شامل مفاهیم ذهنی می شود و هم مفاهیم احساسات را دربرمی گیرد.

ارتباط به یک فرستنده

برای برقراری فرایند ارتباط از یک سو نیاز به یک فرستنده پیام است و از سوی دیگر باید یک گیرنده برای این پیغام ارسالی و یا به اشتراک گذاشته شده نیاز است، با این حال برای شروع یک ارتباط نیازی به حضور گیرنده نیست و یا لزومی ندارد که گیرنده از قصد یا منظورفرستنده برای برقراری ارتباط در زمان ارتباط آگاه باشد‍؛ ازاینرو ارتباطات (فرایندهای ارتباطی) می‌تواند درسرتاسر مسافتهای گسترده ی زمانی و مکانی اتفاق بیافتد. وقوع ارتباطات نیازمند این است که بخش های ارتباط،  ناحیه ای از مشترکات ارتباطی را به اشتراک بگذارند.‍‍‍

ارتباطات یک علم است

برخی از دانشمندان و کارشناسان، در مورد اینکه ارتباطات یک علم است (Science) اختلاف نظر دارند. هنوز برخی از استادان این حوزه مانند رابرت کریگ (Robert T. Craig) «ارتباطات» را یک حوزه مطالعاتی (Communication Theory as a Field) می‌دانند. این دیدگاه می‌خواهد تاکید کند که ارتباطات به لحاظ وسعت، عمق و تنوعی که دارد نمی‌تواند در یک رشته علمی گنجانده شود،
اين قالب 5810 بار مشاهده شده است