ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ قرآنی واکنش گرا

قالب حرفه ای 137 یکی از قالب های مذهبی سایت نقاش است که در دو نسخه سه ستونه ریسپانسیو ارائه شده است. این قالب دارای یک اسلایدر در بالای صفحه است.

طراحی این قالب ساده و سبک بوده و سعی شده است از المان ها و رنگ بندی نقوش اسلامی در آن استفاده شود.

با خرید کد قالب مذهبی رحیل شما هر دو نسخه آن را دریافت خواهید کرد و این قالب مناسب وبلاگ های اطلاع رسانی مذهبی و  ... است. 

اگر وبلاگ مذهبی در مورد نماز، قرآن، غدیر خم، احکام اسلامی و ... دارید این قالب می تواند یکی از  گزینه های شما برای قالب وبلاگ تان باشد.

قالب وبلاگ مذهبی قرآنی رحیل

توصیه خواندنی درباب قرائت قرآن کریم

آیت الله قاضی در نامه ای به آیت الله سید محمد حسن الهی چنین می نویسند:
دستورالعمل ،قرآن كریم است(فیه دواء و شفاء كل علّة) آن قرةالعیون مخلصین را جلوی جشم همیشه داشته باشید و با آن هادی طریق مقیم و صراط مستقیم سیر نمایید و از جمله سیرهای شریف آن،قرائت است به حسن صورت و آداب دیگر،خصوص در بطون لیالی.

قالب وبلاگ قرآنی جدید

اين قالب 3432 بار مشاهده شده است
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.