ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

کد قالب وبلاگ حرفه ای واکنش گرا با موضوع امام رضا علیه السلام

قالب حرفه ای امام رضا (ع) یکی از قالب های مذهبی سایت نقاش است که به صورت ریسپانسیو و در نسخه های دوستونه و سه ستونه برای سرویس های وبلاگی بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ طراحی شده است. 

کد قالب امام رضا به صورت بهینه شده کار شده است و اسلایدرهای حرفه ای و ریسپانسیو آن با عکس های زیبایی از حرم امام رضا علیه السلام مزین شده اند.

کد قالب وبلاگ امام رضا

شهادت امام رضا علیه السلام

شهادت امام رضا علیه السلام بنابه قول مشهور در بین شیعه در روز 30 صفر سال 203 هجری قمری واقع گردیده است. آن حضرت توسط مامون خلیفه عباسی و با خورانده شدن سم به شهادت رسیدند.
 

تاریخ شهادت امام رضا علیه السلام

درباره تاريخ شهادت امام رضا علیه السلام گفتار مورخان و سيره‌نگاران مختلف است:
 
شيخ مفيد در مسارالشيعه، آن را در روز 23 ذی القعده سال 203 مي‌داند. به همين جهت، براي زيارت آن حضرت در اين روز تأكيد فراواني به عمل آمده.برخي، روز 23 ماه رمضان را روز شهادت آن حضرت دانستند.
 
عده‌اي هم، شهادتش را در ماه صفر ذكر كرده‌اند وليكن برخي از آنان روز چهاردهم، برخي روز هفدهم و برخي ديگر آخرين روز صفر را تاريخ شهادتش مي‌دانند. معروف و مشهور ميان علما و مورخان شيعه آن است كه آن حضرت در آخرين روز ماه صفر سال 203 قمري در طوس به شهادت رسيد و اين، گفتار شيخ مفيد در ارشاد نيز است.
 
قالب وبلاگ مذهبی امام رضا
اين قالب 4298 بار مشاهده شده است
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.