ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

در دنیای امروز داشتن وبسایت اختصاصی برای یک شرکت می تواند ابزاری برای معرفی بیشتر این شرکت برای مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه جدید باشد. یک شرکت تجاری یا صنعتی می تواند از طریق وبسایت خود خدمات و سرویس های خود را به صورت آنلاین معرفی نماید و محصولات خود را از طریق این سایت در دسترس مشتریان منطقه ای، ملی و بین المللی  خود در سرتاسر جهان قرار دهد. در این سایت می توان برای هر محصول یا خدماتی صفحه اختصاصی ایجاد کرد و این صفحات را از طریق نقشه سایت در اختیار مشتریان گذاشت تا به صورت کامل و مفصل توضیحات مربوط به هر محصول یا سرویس را مطالعه نمایند و حتی کاتالوگ محصولات را به صورت پی دی اف ، عکس ، اینفوگرافیک و امثالهم در اختیار مشتریان گذاشت. 

قالب وبلاگ شرکتی تجاری شماره 1 سایت نقاش با طراحی واکنشگرا و سازگار با گوشی های هوشمند برای سرویس های وبلاگی بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان طراحی و ارائه شده است تا افراد بتوانند بدون نیاز به هیچ دانش کدنویسی و تنها با ایجاد یک وبلاگ در یکی از این سرویس ها یک سایت اختصاصی برای شرکت مطبوع خود ایجاد کنند و با استفاده از این قالب حرفه ای و پرداخت هزینه ای اندک آن را همانند یک سایت کاملا حرفه ای ایجاد شده در وردپرس یا جوملا مدیریت نمایند.

اين قالب 4094 بار مشاهده شده است
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.