ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
قالب وبلاگ سفر و گردشگری

قالب حرفه ای 139

قالب وبلاگ سفر و گردشگری

کد قالب وبلاگ ریسپانسیو سفر و گردشگری با تم قرمز و طراحی دوستونه و سه ستونه

این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ حرفه ای و ریسپانسیو برای سفر و گردشگردی

قالب وبلاگ سفر و گردشگری یکی از قالب های واکنش گرای سایت نقاش است که به در نسخه های دوستونه و سه ستونه و به صورت کاملا بهینه سازی شده برای وبلاگ های مرتبط با حوزه سفر و گردشگری طراحی و ارائه شده است.

قالب وبلاگ سفر و گردشگری

قالب وبلاگ گردشگری دارای اسلایدرهای متنوع و حرفه ای بوده که امکان مدیریت حرفه ای وب را در اختیار کاربر قرار می دهد. تم این قالب خبری و کلاسیک بوده و طراحی ساده و شیکی دارد.

شما پس از خرید کد قالب وبلاگ سفر و گردشگری هر دو نسخه دوستونه و سه ستونه آن را دریافت خواهید کرد. از آن جایی که کد این قالب به صورت کاملا استاندارد نوشته شده و خوانایی لازم را دارد ویرایش و سفارشی سازی آن براحتی امکان پذیر است.

 

تعریف سفر و گردشگری

گردشگری یا توریسم (به انگلیسی: tourism) به‌ طور کلی به معنای مسافرت تفریحی است. در سالیان اخیر به هرگونه مسافرتی که شخص به واسطه آن از محیط کار یا زندگی خود خارج شود گردشگری گفته می شود.  گردشگر یا توریست (tourist) به کسی گفته می شود که گردشگری می‌کند. واژه گردشگر از زمانی پدید آمد که آحاد جامعه اقدام به مسافرت کردن نمودند که این امر با افزایش توانایی مالی مردم طولانی تر شدن عمرشان ممکن شد. علاقمندی به  آب و هوا، فرهنگ یا طبیعت مقصد خود موتور محرکه اغلب گردشگرها برای رفتن به سفر است. 

صنعت گردشگری سازمان یافته هم اکنون به عنوان یکی از صنایع پردرآمد در جهان شناخته می شود و کشورهای زیادی هستند که بیشترین سهم درآمد ناخالص ملی آنها از محل گردشگری و جذب توریست تأمین می شود. 

اهمیت و جایگاه سفر در قرآن

اهمیت سیر و سفر و رشد اجتماعی انسان تا حدی است، که خداوند متعال در آیاتی از قرآن کریم انسان را به انجام این امر فرمان می‌دهد. قرآن در آیه 137 سوره مبارکه آل عمران نکته‌ای ظریف و تامل برانگیز را در گردش به انسان گوشزد می کند.در مثالی ساده و کاملا عینی ، انسان را به تفکر دعوت می‌کند و از او می خواهد تا با دیدن باقی مانده آثار به جا مانده از گذشتگان از آن‌ها عبرت بگیرد. 

پیش از شما مللی بوند و رفتند ، در اطراف زمین گردش کنید و ببینید که آنان که وعده های خدا را تکذیب کردند چگونه هلاک شدند!.

ویژگی های قالب وبلاگ سفر و گردشگری:

  1. واکنشگرایی و سازگاری کامل با گوشی های هوشمند
  2. ارئه شده در نسخه های دوستونه و سه ستونه
  3. داشتن اسلایدرهای حرفه ای و ریسپانسیو
  4. خوانا بودن کد قالب و سهولت ویرایش بخش های مختلف کد قالب
اين قالب 4976 بار مشاهده شده است