ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ حرفه ای دوستونه آبی

قالب وبلاگ حرفه ای 141 یک قالب دوستونه واکنش گراست که با تم رنگ آبی و سرمه ای برای وبلاگ های ایجاد شده در بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان طراحی شده است. 

با خرید این قالب وبلاگ دوستونه، شما کد قالبی را تحویل خواهید گرفت که دارای طراحی ساده ، شیک و زیبایی بوده و رنگ آبی و سرمه ای جلوه زیبایی به وبلاگ شما خواهد بخشید. 

قالب وبلاگ دوستونه آبی و سرمه ای

قالب وبلاگ دوستونه آبی با اسلایدر حرفه ای

کد قالب وبلاگ حرفه ای 141 با یک اسلایدر اصلی بزرگ در بالای صفحه، یک اسلایدر نواری در زیر آن و دو اسلایدر در ستون سمت راست قالب ارائه شده است. عکس های این اسلایدرها براحتی از طریق کد قالب قابل ویرایش و تغییر هستند و حتی می توان تعداد عکس های آنها را کم و زیاد کرد و یا حتی کل اسلایدر را از کد قالب حذف کرد. اگر در ویرایش کد قالب و بخصوص ویرایش اسلایدرها با مشکل مواجه شدید از طریق ایمیل رسمی سایت نقاش با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت شما را راهنمایی و کمک کنیم.

تأثیر رنگ آبی بر بدن

رنگ آبی یکی از رنگ‌های اصلی است که با نور مرئی با طول موج بین ۴۴۰ تا ۴۹۰ نانومتر متناظر است. این رنگ از رنگ‌های زبان اچ‌ تی‌ ام‌ ال (HTML) است و می توان آن را با درج نام انگلیسی آن (blue) در صفحات وب به کار برد.
طبق بررسیهای دانشمندان در دانشگاه هاروارد که تأثیر نور رنگها را بر هورمون و درجه حرارت بدن واینکه نور چگونه بر میزان هوشیاری و هیجان تأثیر می گذارد ، به نتیجه رسیدند که رنگ آبی مغز انسان را تهیج کرده و انسان را فعال میکند. و معتقد هستند که نور آبی مهمترین عامل در هشیاری مغز است.نور آبی مستقیماً" باعث افزایش سطح هوشیاری و کارایی مغز می‌شود.نور آبی بر روی غده هیپوتالاموس تأثیر میگذارد.هیپوتالاموس غده‌ای در مغز است که تولید هورمون ملاتونین را تنظیم می کند.همان هرمونی که باعث خواب آلودگی ما می‌شود.بنا بر این نور آسمان آبی باعث می‌شود که هورمون ملاتونین در طول روز کمتر تولید شود و ذهن و بدن هشیار و فعالتر بماند.
 
اين قالب 4727 بار مشاهده شده است