ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
قالب وبلاگ بازی های کامپیوتری

قالب حرفه ای گیم 1

قالب وبلاگ بازی های کامپیوتری

کد قالب وبلاگ حرفه ای بازی رایانه ای با طراحی ریسپانسیو برای بلاگ بیان و میهن بلاگ، بلاگفا

این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ مناسب بازی های رایانه ای و اندرویدی

کد قالب وبلاگ بازی های کامپیوتری یک قالب واکنش گرا با طراحی کاملا حرفه ای است که در نسخه های دوستونه و سه ستونه برای وبلاگ های مرتبط با بازی های رایانه ای و اندرویدی ایجاد شده است. 

نسخه های دوستونه و سه ستونه این قالب در رنگ های سبز و قرمز ارائه شده اند و شما پس از خرید کد قالب همه نسخه های آن را دریافت خواهید نمود.

قالب وبلاگ بازی کامپیوتری

این قالب دارای یک اسلایدر اصلی عریض در بالای صفحه است که طراحی خیره کننده و زیبایی دارد. ضمنا چندین اسلایدر ریسپانسیو و حرفه ای دیگر در کد قالب و در بخش های مختلف آن مانند ستون ها و فوتر تعبیه شده است که می تواند عکس های آنها را براحتی تغییر داده و ویرایش کنید.

کد این قالب به صورت کاملا خوانا و استاندارد نوشته شده است و ویرایش بخش های مختلف آن براحتی امکان پذیر است.

بازی های رایانه ای از بدو گسترش و تولید رایانه ها و همگام با پیشرفت پردازنده ها و بخصوص پردازنده های گرافیکی رشد و توسعه یافته اند و از بازی های بسیار ساده و پیش پا افتاده ای مثل مار متحرک و بازی ساده پینگ پنگ که در آن فقط یک دایره ساده صرفا با برخورد به دو دیواری خطی ساده در دو سمت صفحه هدایت می شد به ابربازی های پیچیده و پیشرفته از نظر گرافیکی و نیز گیم پلی رسیده است. جایگاه بازی های رایانه ای در توسعه پردازندها و کامپیوترهای شخصی و تجاری به قدری مهم است که غالب کارشناسان صنعت رایانه برای نشان دادن قدرت یک سخت افزار از توانایی آن در اجرای بی عیب و نقص یک بازی رایانه ای بهره می گیرند. 

بازی کامپیوتری

به نقل از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

بازی کامپیوتری (به انگلیسی: PC game یا Computer game) یک بازی ویدئویی است که به‌جای اجرای بازی در کنسول‌های ویدئویی یا دستگاه آرکید، در رایانه شخصی انجام می‌شود. بازی‌های کامپیوتری از سال ۱۹۸۳ خصوصاً در اروپا رایج گردید. این زمان، زمان کدگذاری اتاق خواب نام گرفت. این بازی‌ها از سال ۲۰۰۰ به‌صورت دیجیتالی مورد بهره‌برداری قرار گرفت. ماهیت ناهماهنگ بازی‌ها و عدم انعکاس آن‌ها در رسانه‌ها ارزیابی آن‌ها را با مشکل مواجه نمود. این بازی‌ها به‌صورت رایگان یا به‌عنوان محصولی تجاری عرضه می‌شوند.

تاریخچه بازی های کامپیوتری قدمتی به اندازه تاریخچه خود کامپیوترها دارند. از حدود ۴۵ سال پیش بود که بازی های کامپیوتری ساده ای توسط دانشمندان و به منظور انجام پروژه های تحقیقاتی و یا شبیه سازی ها طراحی و ساخته شد و این صنعت عظیم را پایه ریزی نمود. صنعتی که بر اساس آمار شرکت نیو زو (NEWZOO) درآمدی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۶ میلادی داشته است. صنعتی که علاوه بر کاربرد سرگرمی و در ژانرهایی مانند انواع شبیه سازی ها، کمک حال بسیاری از صنایع دیگر از جمله صنعت هوانوردی، خودرو و آموزش خلبانان و رانندگان بوده است. 

 

اين قالب 7311 بار مشاهده شده است