ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
قالب وبلاگ کلش اف کلنز

قالب حرفه ای بازی کلش آف کلنز

قالب وبلاگ کلش اف کلنز

کد قالب وبلاگ واکنشگرای بازی کلش آف کلنز برای میهن بلاگ، بلاگفا و بلاگ بیان

این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ بازی استراتژیک کلش او کلنز

قالب حرفه ای بازی کلش اف کلنز یکی از قالب های سایت نقاش است که به صورت واکنش گرا برای وبلاگ های مرتبط با بازی کلش آو کلنز ایجاد شده است. واکنش گرایی این قالب باعث سازگاری کامل آن با تمام نمایشگرها می شود و این قالب وبلاگ حتی در گوشی های هوشمند زیر 4 اینج هم نمایش مطلوب و قابل قبولی دارد. 

کد قالب وبلاگ بازی کلش او کلنز در نسخه دوستونه و سه ستونه ارائه شده است. این قالب وبلاگ دارای یک اسلایدر اصلی با طراحی زیبا و خیره کننده است و در آن از عکس های بازی کلش او کلنز استفاده شده است. چندین اسلایدر حرفه ای دیگر در بخش های مختلف قالب تعبیه شده اند که عکس های آنها براحتی قابل ویرایش و سفارشی سازی هستند.

قالب وبلاگ بازی کلش اف کلنز

تاریخچه بازی کلش آف کلنز

کلش آو کلنز  Clash of Clans به فارسی به معنی «جنگ قبایل» است که می توان با اندکی اغماض آنرا «برخورد قبائل» نیز معنی کرد، یکی از بازی های رایگان تلفن همراه و تبلت هاست که به صورت آنلاین و در سبک بازیهای ویدئویی استراتژيك طبقه بندی شده است. این بازی توسط شرکت سوپرسل طراحی و اولین بار در تاریخ 2 اوت سال 2012 میلادی برای سیستم عامل ios منتشر شد. نسخه اندروید این بازی هم در سال 2013 ابتدا در کانادا و فنلاند ارائه شد و سرانجام در تاریخ هفتم اکتبر سال 2013 میلادی با بارگذاری بازی در گوگل پلی رسما به صورت بین المللی منتشر شد.

مقر شرکت سوپرسل در هلسینکی پایتخت فنلاند قرار دارد. شرکت سوپرسل در سال 2016 میلادی بخشی قابل توجهی از سهام خود را به یک شرکت چینی به نام تنسنت فروخت و هم اکنون این شرکت چینی حق تعیین استراتژی همه بازی های سوپرسل را در اختیار دارد. این بازی هم اکنون یکی از پرطرفدارترین بازی های آنلاین سبک استراتژیک در دنیاست و درآمد روزانه این بازی بالغ بر 2.5 میلیون دلار است که از 8.5 میلیون کاربر آنلاین خود این درآمد را کسب می کند.

 
اين قالب 7925 بار مشاهده شده است