ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ با امکان پخش چند موزیک

کد قالب وبلاگ حرفه ای 143 به صورت واکنش گرا (ریسپانسیو) طراحی شده است و طراحی خاص و ویژه ای دارد و وبلاگ شما را متفاوت تر از سایرین می کند. واکنشگرایی این قالب وبلاگ باعث می شود تا صفحات وبلاگ شما در تمامی نمایشگرها از هر اندازه ای نمایش زیبا و خیره کننده ای داشته باشد.

این قالب وبلاگ دارای موزیک پلیر حرفه ای می باشد که امکان پخش چندین آهنگ را در وب شما فراهم می کند. 

قالب وبلاگ حرفه ای ریسپانسیو و تمام صفحه

قالب وبلاگ حرفه ای 143 در نسخه های سفید و مشکی ارائه شده است. این قالب دارای دو اسلایدر است که یکی از آنها در بخش هدر قالب قرار دارد و اسلایدر دوم در بخش میانی و درست بالای پست قرار گرفته است. 

کد این قالب به صورت کاملا خوانا و استاندارد نوشته شده است و ویرایش اسلایدرها و بخش های مختلف آن براحتی امکان پذیر است و حتی می توانید در یکی از نسخه ها آهنگ های لیست پخش تعبیه شده در کد قالب را ویرایش کنید و آهنگ های دلخواهتان را جایگزین نمایید.

اين قالب 3526 بار مشاهده شده است
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.