ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
قالب وبلاگ علم و فناوری

قالب حرفه ای 144

قالب وبلاگ علم و فناوری

کد قالب وبلاگ حرفه ای خبری 144 ویژه وبلاگ های مرتبط با علوم و فناوری های جدید

این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ علم وفناوری یک قالب واکنش گرا با طراحی حرفه ای است که مناسب وبلاگ های با موضوعات علم و دانش و فناوری است. اگر وبلاگی با موضوع نکنولوژی های جدید دارید و در وبلاگتان اخبار علوم و فناوری های روز دنیا را منتشر می کند قطعا قالب وبلاگ علم و فناوری می تواند بهترین گزینه برای قالب وبلاگ شما باشد. کد این قالب در نسخه های دوستونه و سه ستونه ارائه شده است و دارای چندین اسلایدر حرفه ای و ریسپانسیو است که با آنها می توانید وبلاگ خود را به صورت کاملا حرفه ای و همانند یک سایت مدیریت و اداره نمایید.

قالب وبلاگ حرفه ای علم و فناوری

اسلایدر اصلی این قالب یک اسلایدر چند لایه و پیشرفته است که جلوه زیبایی به وبلاگ شما خواهد داد. این قالب دارای دو اسلایدر نواری دیگر در بالا و پایین قالب است. کد این قالب کاملا خوانا و استاندارد بوده و ویرایش و سفارشی سازی آن براحتی قابل انجام است.

تعریف فناوری

به نقل از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
فناوری یا تکنولوژی (به انگلیسی: Technology) دانش-مهارتی است برای ساختن افزار (نرم یا سخت). این دانش-مهارت ممکن است پیچیده یا ساده، شخصی یا شایع، جدید یا قدیمی و… باشد. فن آوری یا تکنولوژی بخشی از فرهنگ است. اطلاق فن آوری به پدیدهٔ بیرونی مجازی است. (مثل اینکه به یک دستگاه رایانه، تکنولوژی اطلاق کنیم) در واقع شگردها و به کاربردن ابزارها، دستگاه‌ها، ماده‌ها و فرایندهای گره گشای دشواری‌های انسان است. فناوری فعالیتی انسانی است و از همین رو، از دانش و از مهندسی دیرینه تر می‌باشد. به نوع ساده‌تر فناوری تبدیل علم به عمل است.

ریشه‌شناسی واژه تکنولوژی

تکنولوژی ریشه یونانی دارد و از دو واژه Techne و Logic تشکیل شده‌است. Techne به معنای هنر، مهارت و آن چیزی است که آفریدهٔ دست انسان است و در مقابل Arche به معنای آفریدهٔ خدا است. Logie یا Logic در یونان قدیم به معنی دانش و خِرد به کار رفته‌است. به این ترتیب می‌توان گفت کهتکنولوژی به معنای آمیزهٔ هنر و مهارت با دانش است. می‌توان گفت که انسان خردمند در تعامل با طبیعت به قوانین عام آن دست می‌یابد و با بازآفرینی این قوانین توسط علم و دانش در محیط و شرایط دلخواه کاربردهای مورد نظر خود را ایجاد می‌نماید.
اين قالب 7390 بار مشاهده شده است