ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ مذهبی واکنش گرا

قالب حرفه ای 145 یکی از قالب های جدید و واکنشگرا (ریسپانسیو) است که به صورت سازگار با گوشی های هوشمند و با طراحی حرفه ای و در نسخه های دوستونه و سه ستونه برای وبلاگ های ایجاد شده در سرویس های بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان طراحی و ارائه شده است.

این قالب دارای یک اسلایدر اصلی پیشرفته چند لایه است که در آن از عکس های مرتبط با امام زمان (عج) ، صلوات و مقام معظم رهبری استفاده شده است. اسلایدهای اسلایدر اصلی ابتدا در فتوشاپ طراحی شده اند و سپس تک تک عکس ها و المان ها به صورت فایل png ذخیره شده و پس از بهینه سازی اندازه عکس ها و پایین آوردن حجم آنها در کد قالب مورد استفاده قرار گرفته اند.

تاریخ تولد رهبر انقلاب اسلامی ایران

حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه‌ ای در سال ۱۳۱۸ هجری شمسی در شهر مقدس مشهد به دنیا آمده‌ است. تاریخ تولد ایشان در شناسنامه ۲۴ تیرماه ۱۳۱۸ ثبت شده‌ است که با ۱۶ژوئیهٔ ۱۹۳۹میلادی مطابقت دارد اما خود رهبری تاریخ صحیح زادروزشان را ۲۹ فروردین ماه آن سال می‌دانند.
 

قالب وبلاگ مذهبی جدید برای بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان

قالب وبلاگ مذهبی با طرح صلوات:

در یکی از اسلایدهای اسلایدر اصلی این قالب از طرح زیبای صلوات استفاده شده است تا وبلاگ شما معطر به عطر زیبای صلوات شود. اگر طرح این قالب به دل شما نشست ما را از ثواب صلوات بر محمد و آل محمد بی نصیب نگذارید.

قالب وبلاگ مذهبی با طرح صلوات

 خداوند متعال در قرآن مجید و در آیه 56 سوره احزاب می‌فرماید: «خدا و فرشتگانش بر پیامبر درود می‌فرستد اى کسانى که ایمان آورده‌اید، بر او درود فرستید و سلام گویید و کاملاً تسلیم [فرمان او] باشید»

علامه سید محمد حسین طباطبایی در کتاب تفسیر المیزان می گوید:

صلوات بر پیامبر(ص) از جانب خدا به معنای فرستادن رحمت بر ایشان است. اما صلوات از جانب فرشتگان به معنای مدح و طلب مغفرت برای او است و صلوات از جانب مؤمنان، به معنای درخواست نزول رحمت از جانب خداوند بر وجود مبارک آن‌حضرت است

قالب وبلاگ مذهبی جدید با اسلایدر

کد قالب وبلاگ مذهبی با اسلایدر پیشرفته

نقطه قوت قالب حرفه ای 145 را می توان اسلایدر اصلی این قالب و اسلایدرهای متنوع دیگری نام برد که امکان مدیریت حرفه ای تر وب را در اختیار ادمین ها قرار می دهند. در سرویس بلاگ بیان می توان اسلایدرها را با تعریف نشانه و اعمال تغییرات لازم در کد قالب به پست ها متصل کرد.

اين قالب 7961 بار مشاهده شده است