ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

عصر حاضر را می توان عصر اختراعات تکنولوژی نامید. بطوریکه می توان این ادعا را داشت که اختراعاتی که در یک قرن اخیر ثبت شده اند به اندازه کل اختراعات بشر در گذشته می باشد. اخبار مربوط به حوزه دانش و تکنولوژی از پرمخاطلب ترین مطالب مورد جستجوی کاربران اینترنت در سراسر جهان هستند. هر لحظه صد هزاران نفر در سرتاسر دنیا با جستجوی کلیدواژه های مربوط به تکنولوژی های جدید دنبال آگاهی یافتن از آخرین تغییرات و یافته های جدید در این حوزه هستند. برای مثال با جستجوی گوشی هوشمند و موبایل دنبال آخرین محصولات و فناوری های ایجاد شده در حوزه گوشی های هوشمند هستند. ایجاد یک وبلاگ یا وبسایت خبری در مورد دانش و تکنولوژی می تواند برای یک عاشق علم و دانش بسیار جذاب باشد و از طریق این وبلاگ در نشر و بازتاب این اخبار سهمی هر چند اندک داشته باشد.

قالب وبلاگ اخبار دانش و تکنولوژی

قالب وبلاگ اخبار علم و تکنولوژی راهبرد دانش یک قالب خبری واکنش گراست که در نسخه های دوستونه و سه ستونه و با طراحی کاملا حرفه ای برای وبلاگهای ایجاد شده در بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان طراحی و ارائه شده است. 

قالب حرفه ای راهبرد دانش دارای یک اسلایدر اصلی پیشرفته لایه ای است که جلوه بسیار زیبایی به وبلاگ کاربر می دهد. دو اسلایدر نواری دیگر که یکی از آنها در بالای صفحه و دیگری در بخش فوتر قرار دارد از دیگر امکانات حرفه ای این قالب وبلاگ خبری است.  

مهم ترین ویژگی قالب وبلاگ  اخبار علم و تکنولوژی راهبرد دانش:

  1. واکنش گرایی (سازگاری با همه نمایشگرها)
  2. نسخه های دوستونه و سه ستونه
  3. اسلایدرهای ریسپانسیو و حرفه ای
  4. کد کاملا بهینه شده و استاندارد
  5. خوانا بودن کد قالب و سهولت ویرایش آن

 

قالب وبلاگ خبری علم و تکنولوژی

علم چیست؟

ارائه تعریف دقیقی از "علم" همواره محل مناقشه فیلسوفان و دانشمندان بوده و تفکیک علم از غیر علم و یا به‌عبارتی شبه علم، سرفصلی فوق‌العاده با اهمیت در شعوب مختلف "فلسفهء علم" است . مفهوم علمی و غیرعلمی بودن گزاره‌ها، تا حد خیلی زیادی استعداد کژفهمی داشته و هر آن این امکان وجود دارد که خلط مبحث یا ابهام در تعاریف، موجب قضاوت و استنتاج نادرست ما گردد. علم در فرهنگ ما در قبال معانی متفاوتی چون آگاهی، ادراک، شناخت، فهم و معرفت به کار می‏رود، و به دلیل وجود معانی مختلف، ابهاماتی نیز در فهم این واژه وجود دارد.  علم (science) از واژه لاتین «scientia» مشتق شده است. به لحاظ اپیستمولوژیک، معرفت، اعم از علم است و علم در معناى اصطلاحى، روشی است نظام مند دربارهء نگرش انسان به طبیعت که با روش هاى معین به دست مى آید و هدف آن برقرار کردن رابطه ثابت بین پدیدار ها (phenomens) است.  انسان نخستین نیز به منظور سیطره بر طبیعت به شناخت پدیده های پیرامون خود پرداخته است. او با شنیدن صدای رعد و دیدن برق که همراه با باران شدید و احتمالاً جاری شدن سیل همراه بود، لحظه های پراضطرابی را سپری کرده و در اندیشه بود که این حوادث چه زمانی متوقف می شود و اصولاً علت وقوع حوادثی از این نوع چیست؟ تاریخ نشان داده است که بشر ابتدایی چنین پدیده هایی را به خدایان، شیاطین و سایر عوامل ناشناخته نسبت میداد. قصه های اساطیری مملو از خدایان و الهه هایی است که ظاهراً نقش مهمی در زندگی انسان های تاریخ باستان داشته اند. سرخ پوستان، بیماری قحطی و سایر بلایا را ناشی از قهر ارواح می دانستند . برداشت های درست و نادرست انسان امروزی در قبال علم را می توان به پنج مقوله کلّی تقسیم بندی نمود.

  1. علم به مثابه کار دانشمند
  2. علم به مثابه تکنولوژی
  3. علم به مثابهء خیر و خوبی
  4. علم به مثابهء نهاد
  5. علم به مثابهء کار آزمایشگاهی
اين قالب 6644 بار مشاهده شده است