ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ حرفه ای 147 در نسخه های دوستونه و سه ستونه و با طراحی واکنشگرا برای سیستم های وبلاگی بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان blog.ir طراحی و ارائه شده است. این قالب یک اسلایدر اصلی عریض دارد که به صورت پیشرفته و چند لایه طراحی شده است. چندین اسلایدر ریسپانسیو دیگر در کد قالب تعبیه شده است که در آنها از عکس های مرتبط با محرم، امام حسین (ع) ، کربلا و حرم امام حسین (ع) استفاده شده است. یک اسلایدر نواری در بالای قالب و زیر اسلایدر اصلی و یک اسلایدر نواری هم در بخش فوتر قالب کار شده است. 

قالب وبلاگ امام حسین و شهدای مدافع حرم

پشتیبانی کد قالب از پخش آنلاین مداحی در وبلاگ

در این قالب یک موزیک پلیر حرفه ای تعبیه شده است که از لیست پخش چندتایی پشتیبانی می کند و شما می توانید مداحی ها و صوت های دلخواه خود را اضافه کنید. 

کد پخش مداحی آنلاین در وبلاگ

شهدای مدافع حرم شاگردان حقیقی مکتب عاشورای حسینی در عصر حاضر جان بر کف اخلاص نهاده و با ترک شهر و دیار خود پشت پا به همه لذتها و ظواهر زودگر زندگی فانی زده و همانند حضرت عباس علیه السلام و جوانانی چون حضرت علی اکبر علیه السلام و قاسم بن الحسن پای در رکاب عشق نهاده و مهر افتخار دفاع از حرم اهل بیت (ع) بر تارک پیشانی خود حک کردند تا به همه جهانیان نشان دهند تا دنیا دنیاست هر روز عاشوراست و هر جایی کربلا. 

اسلایدر نواری کار شده در فوتر قالب با عکس های مذهبی:

اسلایدر قالب وبلاگ مذهبی امام حسین

 

برای دانلود کد قالب شما می بایست ابتدا به صفحه اختصاصی قالب برای سیستم وبلاگدهی مورد نظر خودتان مراجعه کنید و پس از مشاهده دموی نسخه های قالب و بررسی کامل آن از طریق دکمه خرید آنلاین کد قالب را خریداری کنید.

 

اين قالب 8084 بار مشاهده شده است