ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ حرفه ای با افکت متحرک در پس زمینه قالب

قالب حرفه ای 148 یک قالب واکنش گراست که با طراحی خاص و منحصربفرد خود برای سرویس های بلاگفا و میهن بلاگ کدنویسی شده است. این قالب دارای یک ویژگی خیرکننده است و آن ویژگی داشتن یک اسلایدر تمام صفحه در پس زمینه قالب است که در چندین نسخه و با افکت های انیمیشنی مختلف و زیبا ارائه شده است. افکت های به کار رفته در نسخه این قالب عبارت اند از نقاط متحرک، بارش ستاره ای و حباب های متحرک.

قالب وبلاگ دوستونه با افکت انیمیشنی و پس زمینه قالب

بخش مطالب این قالب به صورت دوستونه کار شده است. کد این قالب به صورت کاملا خوانا و بهینه شده نوشته شده است و ویرایش و تغییر آن براحتی قابل انجام است. 

انیمیشن ها و افکت های این قالب با استفاده از Canvas ایجاد شده اند و در مرورگرهایی که از Canvas پشتیبانی می کنند قابل اجرا و نمایش خواهند بود.

نگاه اجمالی به ویژگی های این قالب:

  1. بکگراند حرفه ای در سه حالت مختلف: اسلایدر تمام صفحه - افکت بارش ستاره ای - افکت حباب های متحرک
  2. ریسپانسیو و واکنش گرا بودن: سازگاری با گوشی های هوشمند و تبلت ها
  3. گالری عکس با امکانات و ویژگی های پیشرفته

 

Canvas چیست؟

Canvas یکی از تگ های HTML5 می باشد که با استفاده از جاوااسکریپت می توان اشکال هندسی و طرح های گرافیکی دوبعدی را رو Canvas کشید. با استفاده از Canvas می توان طرح های دو بعدی ، انیمیشن های دو بعدی و بازی های کامپیوتری با گرافیگ بالا را در صفحات وب پیاده سازی کرد. افکت های انیمیشنی مورد استفاده در این قالب وبلاگ حرفه ای نیز با استفاده از HTML5 ، CSS3 و javascript پیاده سازی شده اند.
اين قالب 7735 بار مشاهده شده است