ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

کد قالب وبلاگ حرفه ای با طراحی ریسپانسیو و اسلایدر تمام صفحه

قالب حرفه ای 152 یک قالب واکنش گراست یعنی متناسب با اندازه هر نمایشگری که در آن نمایش داده می شود تغییر شکل داده و به صورت سازگار با آن نمایشگر نمایش می یابد. این قالب دارای یک اسلایدر اصلی تمام صفحه است که عکس های آن براحتی قابل ویرایش و تغییر هستند و می توانید متناسب با محتوای وبلاگ خود آنها را تغییر دهید. این قالب دارای یک گالری عکس پیشرفته و مدرن است که دارای قابلیت دسته بندی عکس هاست. عکس های این گالری عکس نیز براحتی قابل ویرایش و سفارشی سازی هستند و شما می توانید عکس های دلخواه خود را در یک جای مطمئن آپلود کرده و لینک عکس های آپلود شده را در کد قالب جایگزین کنید. 

در انتهای قالب و در بخش فوتر بخش اطلاعات تماس و آیکونهای شبکه های اجتماعی به شکل زیبایی تعبیه شده اند و لینک ها و محتوای این بخش نیز براحتی قابل تغییر و ویرایش هستند.

قالب وبلاگ حرفه ای 152 با اسلایدر تمام صفحه

کد این قالب به صورت کاملا خوانا و استاندارد نوشته شده است و ویرایش آن براحتی قابل انجام است. اگر در هنگام ویرایش کد قالب دچار مشکل شدید می توانید از طریق ایمیل رسمی سایت نقاش با ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی و کمک کنیم.

ویژگی های قالب وبلاگ حرفه ای 152:

  1. واکنش گرایی
  2. گالری عکس پیشرفته با قابلیت دسته بندی عکس ها
  3. خوانایی و استاندارد بودن کد قالب
  4. بخش اطلاعات تماس و آیکون های شبکه های احتماعی نظیر اینستاگرام و توییتر
  5. اسلایدر اصلی تمام صفحه و عریض

آیا وبلاگ نویسی به پایان راه خود رسیده است؟

زمانی نه چندان دورو زمانی که هنوز شبکه های اجتماعی به گستردگی امروز نبودند وبلاگ نویسان بروبیایی در فضای مجازی داشتند و اصلا هویت فضای مجازی را همین وبلاگ نویسان تشکیل می دادند. وبلاگ ها فضایی بودند برای نشر افکار و حتی بستری عالی برای انتشار مقالات و یادداشت های افراد محسوب می شوند اما چند سالی است که با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام (این یکی ویژه ایرانی هاست!) دیگر وبلاگ نویسی آن رونق سابق را ندارد اما آیا باید مرگ وبلاگ نویسی را اعلام کنیم؟ من به شخصه اعتقاد دارم خیر! زیرا تا زمانی که تنها ابزار دسترسی ما به ندانسته هایمان در فضای مجازی موتورهای جستجو مانند گوگل هستند باز این وبلاگ ها هستند که حرف اول و آخر را می زنند حتی اگر وبلاگ نویسی آن رونق سابق را نداشته باشد. به نظر من وبلاگ نویسی دچار رکود نشده است بلکه پالایش شده است و تنها کسانی در این عرصه فعال مانده اند که تولید محتوا می کنند و این خیل کپی کارها هستند که از وبلاگ نویسی به شبکه های اجتماعی و تلگرام کوچ کرده اند.

اين قالب 7227 بار مشاهده شده است