ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب شرکتی تجاری حرفه ای با طراحی واکنش گرا

قالب شرکتی شماره 2 سایت نقاش به صورت واکنشگرا و همراه با قابلیت ها و امکانات کاملا حرفه ای برای وبلاگ های شرکتی و تجاری ایجاد شده در بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان طراحی و ارائه شده است.

قالب وبلاگ شرکتی تجاری با طراحی واکنش گرا

این قالب وبلاگ شرکتی را می توان براحتی و با هزینه بسیار اندک برای وبلاگ ها و وبسایت های تجاری مورد استفاده قرار داد. کد این قالب بسیار خوانا و استاندارد نوشته شده است و همه بخش های آن براحتی قابل ویرایش و سفارشی سازی هستند و اگر مشکلی در ویرایش کد این قالب داشته باشید تیم نقاش در کنار شما خواهند و شما را راهنمایی و کمک خواهند کرد

معرفی شرکت از طریق درج یک ویدیوی کوتاه در هدر سایت

اگر مایل هستید با درج و نمایش یک ویدیوی کوتاه اقدام به معرفی خدمات، سرویس ها و محصولات برند تجاری خود کنید و بیننده سایت شما در همان ورود نخست به سایت با مشاهده این ویدیو شمای کلی نسبت به شرکت و برند شما بدست آورد کافیست قالب وبلاگ شرکتی شماره 2 سایت نقاش را خریداری کنید و نسخه ویدیوی آن را پس از ویرایش و اعمال تغییرات لازم از جمله تغییر آدرس ویدیوی پخش شده در کد قالب، آن را در بخش ویرایش قالب وبلاگ خود کپی و جایگزین نمایید. شما می توانید این ویدیو را سایت های نظیر آپارات یا نماشا آپلود کنید و لینک مستقیم فایل .mp4 آپلود شده در کد قالب مورد استفاده قرار دهید.

این قالب در نسخه ویدیو و اسلایدر ارائه شده است.

درج پورتفولیو یا نمونه کار در قالب وبلاگ شرکتی

کد این قالب از قابلیت درج پورتفولیو پشتیبانی می کند و می توان پورتفولیوی ایجاد شده را دسته بندی کرد. پورتفولیو کمک می کند شما تا نمونه کار، نمونه محصولات، گالری عکس از شرکت و موارد مشابه را با دسته بندی در کد قالب درج کنید.

کد درج پورتفولیو در قالب وبلاگ بلاگفا

مهم ترین ویژگی های قالب شرکتی شماره 2:

  1. واکنش گرایی و سازگاری با نمایشگرها از هر سایزی
  2. امکان درج ویدیو در هدر قالب سایت در نسخه ویدیوی این قالب
  3. امکان درج پورتفولیو
  4. امکان درج اسلایدر نواری برای مواردی نظیر لوگوی همکاران و یا مشتریان منتخب
  5. بخش تماس با ما در فوتر قالب با امکان درج اطلاعات تماس شرکت
اين قالب 5277 بار مشاهده شده است