ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ عکاسی پیشرفته با طراحی شیک و مدرن و اسلایدر تمام صفحه واکنشگرا برای سیستم های وبلاگی بلاگفا،میهن بلاگ و بلاگ بیان طراحی و راائه شده است

 

 

قالب حرفه ای 156 به صورت ریسپانسیو طراحی شده است و گالری عکس پیشرفته اش آن را متمایز و برجسته می کند. اگر دنبال کد قالب وبلاگ ویژه برای عکاسی و نمایش عکس می گردید مطمئنا این قالب می تواند گزینه خوبی برای وبلاگ شما باشد. با خرید قالب حرفه ای 156 شما کدی را دریافت خواهید کرد وبلاگ شما را متمایز از سایرین خواهد کرد. این قالب در چند نسخه ارائه شده است. در یکی از نسخه ها شما می توانید آهنگ های دلخواه خود را به لیست پخش تعبیه شده در این قالب اضافه نمایید و مخاطبان خود را سورپرایز نمایید.

این قالب را می توان برای وبلاگ های با موضوعات عکاسی، شرکتی و تجاری، پروفایل شخصی و ... مورد استفاده قرار داد. کد این قالب به صورت بهینه طراحی شده است و واکنش گرایی را می توان مهم ترین ویژگی آن برشمرد. اگر می خواهید متفاوت باشید و متفاوت دیده شوید، اگر می خواهید خاص و ویژه باشید این قالب مطمئنا همان چیزی است که شما می خواهید. 

قالب وبلاگ حرفه ای

قالب ریسپانسیو و مدرن

قالب واکنش گرا و مدرن وبلاگ

قالب مدرن وبلاگ

 

قالب وبلاگ حرفه  ای بلاگفا

 

اين قالب 7398 بار مشاهده شده است
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.