ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب حرفه ای 156 یکی از کارهای جدید سایت نقاش است که به صورت ریسپانسیو (واکنشگرا) طراحی شده است و در دو نسخه ویدیو و اسلایدر ارائه شده است. در نسخه ویدیو هدر قالب به صورت یک ویدیو mp4 کار شده است ولی در نسخه اسلایدر هدر قالب از یک اسلایدر تمام صفحه تشکیل شده است. اگر دنبال کد قالب وبلاگی هستید که امکان درج پورتفولیو داشته باشد این قالب بهترین پاسخ برای نیاز شماست. در این قالب امکان درج و ویرایش پورتفولیوی حرفه ای برای شما وجود دارد. این قالب بخش های متنوع دیگری نیز دارد که با سفارشی سازی و تغییر آنها می توانید وبلاگ خود را به صورت کاملا حرفه ای مدیریت و اداره نمایید. 

اين قالب 2420 بار مشاهده شده است
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.