ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

 

قالب حرفه ای 158 با طراحی ریسپانسیو (واکنش گرا) و تم مذهبی برای سیستم های بلاگفا، بلاگ بیان (blog.ir) و میهن بلاگ توسط نقاش طراحی و ارائه شده است. این قالب دارای ویژگی های منحصربفردی است که می تواند وبلاگ مذهبی شما را در قامت یک سایت حرفه ای درآورد.

واکنش گرا بودن قالب

از ویژگی های این قالب می توان به ریسپانسیو بودن (واکنش گرایی) آن اشاره کرد. ریسپانسیو بودن این قالب به معنای سازگاری آن با گوشی های هوشمند و تبلت هاست. با توجه به افزایش مرور صفحات از طریق گوشی های هوشمند، داشتن یک قالب وبلاگ خوب و حرفه ای که با این گجت های هوشمند سازگاری داشته باشد بیش از پیش اهمیت یافته است.

گالری عکس پیشرفته

گالری عکس پیشرفته با قابلیت دسته بندی عکس ها دیگر ویژگی این قالب حرفه ای است. در نسخه ارائه شده عکس ها با دسته بندی امام حسین (ع)، اربعین و امام رضا (ع) ارائه شده است.

درج ویدئو یا اسلایدر در هدر قالب

هدر (سرنویس) این قالب در دو نسخه ویدئو و اسلایدر ارائه شده است. در نسخه ویدئو هدر قالب به صورت یک ویدئوی کوتاه کار شده است که از تکنیک های نوین طراحی سایت بوده و معرفی کوتاهی در باب موضوع سایت یا وبلاگ به بازدید کننده ارائه می دهد.

این قالب ها را هم ببینید

 

ویدئوی استفاده شده در این قالب را می توانید اینجا مشاهده نمایید:

 

اين قالب 2024 بار مشاهده شده است
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.