ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
این قالب در 4 نسخه تحویل شما خواهد شد

سرعت بارگذاری، ویژگی ها و امکانات قالب همانی است که در دمو مشاهده می کنید

قالب وبلاگ حرفه ای پزشکی و طبابت بلاگفا

قالب حرفه ای پزشکی و طبابت 1 به صورت ریسپانسیو و با طراحی مدرن برای سیستم بلاگفا طراحی و ارائه شده است. این قالب دارای ویژگی های منحصربفردی است که وبلاگ شما را فراتر از یک وبلاگ کلاسیک و معمولی در می آورد.
 
پزشکان و اطبا از زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند و برخلاف تصور عامه که زندگی پزشکان را سراسر رفاه و لذت تصور می کنند پزشکان اکثر عمر خود را صرف درمان بیماران می کنند و شب و روز و در اکثر تعطیلات نیز سر کار خود حاضر هستند زیرا بیمار و بیماری و درد و رنج آنها تعطیلی بردار نیستند. در زندگی امروزه که با فضای مجازی و ارتباطات الکترونیک عجین شده است پزشکان نیز همگام با سایر اقشار مردم اقدام به ایجاد صفحات در سطح فضای مجازی کرده اند تا با گذاشتن مقالات و نکات آموزشی بهداشتی چراغ راهی برای افزایش کیفیت زندگی مردم باشند. سایت نقاش با طراحی یک قالب وبلاگ حرفه ای مختص پزشکی سعی کرده است تا امکان ایجاد یک سایت حرفه ای را برای پزشکان عزیز فراهم آورد.
 

ویژگی های قالب وبلاگ پزشکی شماره 1:

 
ریسپانسیو بودن و سازگاری با گوشی های هوشمند وتبلت ها
انیمیت شده و طراحی مدرن
دارای گالری عکس مدرن با قابلیت دسته بندی عکس ها
دارای منوی تغییر و سفارشی ظاهری قالب
ارائه شده در چندین تم رنگی مختلف
بازدید: 1804
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.