ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
قالب حرفه ای 146

قالب حرفه ای 146 برای میهن بلاگ

قالب حرفه ای 146 برای میهن بلاگ، قالب حرفه ای با موضوع عمومی برای میهن بلاگ، قالب حرفه ای عمومی میهن بلاگ
این قالب در 4 نسخه تحویل شما خواهد شد

سرعت بارگذاری، ویژگی ها و امکانات قالب همانی است که در دمو مشاهده می کنید

قالب حرفه ای و ریسپانسیو میهن بلاگ

قالب حرفه ای 146 به صورت ریسپانسیو و واکنش گرا برای سیستم میهن بلاگ طراحی و ارائه شده است. ریسپانسیو بودن این قالب به معنای این است که این قالب با گوشی های هوشمند و تبلت ها سازگار بوده و نمایش متناسب با آنها خواهد داشت. قالب حرفه ای 146 میهن بلاگ در نسخه های ستونه و دوستونه و نیز در دو تم نارنجی و آبی ارائه شده است. اسلایدر اصلی قالب در دو نسخه به صورت اسلایدر پیشرفته لایه ای کار شده است. در دو نسخه دیگر نیز اسلایدر اصلی قالب به صورت ساده تر و معمولی طراحی شده است. این قالب دارای اسلایدرهای متنوعی می باشد که امکان مدیریت حرفه ای تر و کامل تر وب را در اختیار شما قرار خواهند داد. 
 
قالب حرفه ای میهن بلاگ، قالب ریسپانسیو میهن بلاگ، قالب خبری میهن بلاگ، قالب سه ستونه میهن بلاگ، قالب دوستونه میهن بلاگ، قالب شیک میهن بلاگ، قالب مدرن میهن بلاگ
 تصویر پیش نمایش قالب حرفه ای 146 برای میهن بلاگ
بازدید: 1640
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.