ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
قالب حرفه ای 146

قالب حرفه ای 146 برای بلاگفا

قالب حرفه ای 146 برای بلاگفا، قالب حرفه ای با موضوع عمومی برای بلاگفا، قالب حرفه ای عمومی بلاگفا
این قالب در 4 نسخه تحویل شما خواهد شد

سرعت بارگذاری، ویژگی ها و امکانات قالب همانی است که در دمو مشاهده می کنید

قالب حرفه ای واکنش گرای بلاگفا

قالب حرفه ای 146 با طراحی ریسپانسیو و واکنش گرا برای سیستم بلاگفا طراحی و ارائه شده است. ریسپانسیو بودن این قالب به معنای سازگاری آن با گوشی های هوشمند و تبلت ها بوده و باعث می شود که این قالب حرفه ای بلاگفا نمایش متناسب با آنها داشته باشد. این قالب حرفه ای بلاگفا در نسخه های سه ستونه و دوستونه ارائه شده است و دارای دو تم رنگی نارنجی و آبی می باشد. اسلایدر اصلی این قالب در دو نسخه به صورت یک اسلایدر پیشرفته لایه ای طراحی شده است و در دو نسخه دیگر این اسلایدر به صورت ساده تر و معمولی طراحی و ارائه شده است. قالب حرفه ای 146 بلاگفا دارای اسلایدرهای متنوعی می باشد که امکان مدیریت حرفه ای تر وب را در اختیار کاربران قرار می دهند.
 
قالب حرفه ای بلاگفا، قالب ریسپانسیو بلاگفا، قالب سه ستونه بلاگفا، قالب دو ستونه بلاگفا، قالب خبری بلاگفا، قالب اخبار تکنولوژی بلاگفا، قالب مدرن بلاگفا
 تصویر پیش نمایش قالب حرفه ای 146 برای بلاگفا
بازدید: 3597
قبل از ادامه فرايند خريد حتما قوانين ارائه خدمات قالب سايت نقاش را مطالعه کنيد

کاربر گرامي! از اين که يکي از قالب هاي نقاش را انتخاب کرده ايد از شما سپاسگذاريم.

برای آگاهی از قوانین ارائه خدمات قالب به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین ارائه خدمات قالب

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.
نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.