انتخاب تم سایت

سبک کانتینر

به زودی قالب هایی جدیدی برای بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان بارگذاری خواهد شد
با عرض پوزش امکان خرید آنلاین قالب های پارسی بلاگ وجود ندارد. اگر قالب خاصی را مد نظر دارید از طریق ایمیل در تماس باشید تا از شرایط و نحوه دریافت کد مورد نظر اطلاع حاصل نمایید. !
قالب دلقک برای پارسی بلاگ
اين قالب 679 بار مشاهده شده است

قالب دلقک برای پارسی بلاگ

غیرفعال تومان

قالب دلقک برای پارسی بلاگ، قالب حرفه ای با موضوع عمومی برای پارسی بلاگ، قالب حرفه ای عمومی پارسی بلاگ

با عرض پوزش این قالب به دلایل فنی از دسترس خارج شده و امکان ارائه آن وجود ندارد!

قالب شاد دلقک برای پرشین بلاگ، قالب با تم دلقک، قالب شاد برای وبلاگ، قالب شاد پرشین بلاگ

 تصویر پیش نمایش قالب دلقک برای پارسی بلاگ

سرعت خالص این قالب همانی است که در دمو مشاهده می کنید. این قالب جزو قالب های با حجم متوسط به بالا محسوب می شود و ممکن است به خاطر عکس هایی که روی پست های خود می گذارید و یا هر دلیل دیگری اندکی کند به نظر آید.

نقاش هیچ ادعایی را در مورد سرعت قالب های خود نخواهد پذیرفت زیرا نقاش هیچ ادعایی در مورد سرعت قالب های خود ندارد.

قبل از خرید توضیحات قالب و قوانین ارائه خدمات قالب سایت نقاش را مطالعه نمایید. چنان چه سوال یا ابهامی داشتید به صفحه سوالات متداول سایت مراجعه کنید.

نقاش هر قالب را تنها برای همان سیستم وبلاگدهی پشتیبانی خواهد کرد که کد را برای آن سیستم نوشته باشد.

نقاش مسئولیتی در قبال ادعای برخی از سیستم های وبلاگدهی برای قابل استفاده بودن قالب های سیستم های دیگر در آن سیستم ندارد زیرا سیستم ترجمه قالب آنها را نقاش تولید نکرده است تا در قبال آنها مسئولیتی داشته باشد.

دقت داشته باشید هر قالب را تنها برای سیستمی مورد استفاده قرار دهید که قالب اختصاصی آن سیستم موجود باشد.

اين مطلب فاقد نظر مي باشد!

هشدار: برای حفظ حقوق سایت کدها و لینک هایی در کد دمو درج شده است تا یا سیستم های وبلاگدهی آنها را قبول نکنند و یا لااقل به صورت ناقص نمایش داده شوند. پس به حقوق دیگران احترام گذاشته و از کپی کردن کد از طریق صفحه دمو خودداری نمایید.

در تگ Title کمتر از 66 کاراکتر استفاده شود. در تگ متا برای description کمتر از 160 کاراکتر و برای keywords بیشتر از 5 کلمه استفاده نکنید.

نکات سئو

نکات سئو

نقاش سعی می کند به شعار خود وفادار مانده و قالب های متفاوتی را در اختیار کاربران محترم سایت قرار دهد. قالب های سایت نقاش در بهینه ترین حالت طراحی شده اند ولی نقاش ادعایی در مورد بی عیب و نقص بودن قالب ها ندارد.

Nawqeb

مهدی

نقاش صمیمانه از شما می خواهد با همدلی خود در مواجهه با نقص های احتمالی قالب ها، راه برای ارائه خدمات بهتر هموار کنید تا نقاش بتواند در فضای صمیمانه و دوستانه روز بروز کارهای بهتر و کاملتری تقدیم شما نماید.