قالب مذهبی سه ستونه میهن بلاگ

بی شک وبلاگ های  ارزشی سهم به سزایی در ترویج مفاهیم اسلامی و انقلابی دارند و وبلاگ نویسان ارزشی در این میان نقش عمده و به سزایی در این امر ایفا می کنند. ولی داشتن یک قالب خوب ولی با تم مذهبی یکی از دغدغه های همیشگی این دسته از وبلاگ نویسان است. سایت نقاش افتخار دارد که درصد قابل توجهی از کارهای خود را در دسته بندی مذهبی ارائه می کند و همیشه سعی می کند این قالب های مذهبی خود را به بهترین شکل ممکن طراحی و ارائه نماید.

به همین خاطر سایت نقاش اقدام به طراحی و ارائه قالب مذهبی 137 با طراحی واکنش گرا برای سیستم میهن بلاگ نموده است تا کاربران این سیستم وبلاگدهی بتوانند محتوای وب خود را از طریق این قالب به نحو موثری به کاربران سایت خود عرضه نمایند.

این قالب می تواند برای وبسایت های هیئت های مذهبی، مساجد، تشکل مذهبی و کاربرانی که اقدام به انتشار محتوای مذهبی می کنند  قابل استفاده باشد. این قالب به صورت سه ستونه و در دو تم رنگی مختلف طراحی و ارائه شده است.

این قالب دارای یک اسلایدر ریسپانسیو نیز می باشد که مدیریت حرفه ای تر وب شما را امکان پذیر خواهد ساخت. این قالب را می توانید از طریق لینک زیر تهیه نمایید:

لینک دریافت قالب مذهبی 137 برای میهن بلاگ

مشاهده دموی قالب 137 میهن بلاگ

 

تصویر پیش نمایش قالب 137 میهن بلاگ:

قالب مذهبی سه ستونه میهن بلاگ

 

اين مطلب 2535 بار مشاهده شده است