صفحه سازی صفحات وردپرس به سبک المنتور

صفحه سازی صفحات وردپرس به سبک المنتور

افزونه المنتور یک قالب ساز برای وردپرس هست که در حال حاظر بیش از 3 میلیون کاربر این افزونه دوست داشتنی را نصب کرده اند. المنتور همانند ویژوآل کامپوزر یک صفحه ساز حرفه ای هست با این تفاوت که المنتور از ویرایشگر دیداری زنده برخوردار است

افزونه المنتور

المنتور چیست ؟

افزونه المنتور یک قالب ساز برای وردپرس هست که در حال حاظر بیش از 3 میلیون کاربر این افزونه دوست داشتنی را نصب کرده اند. المنتور همانند ویژوآل کامپوزر یک صفحه ساز حرفه ای هست با این تفاوت که المنتور از ویرایشگر دیداری زنده برخوردار است و با استفاده از drag & drop میتونیم المان های موردنظرمون رو طراحی کنیمو اما المنتور فقط به صفحه سازی ختم نمیشه . با المنتور میتونیم یک قالب طراحی کنیم .و صفحات بایگانی، فروشگاه و صفحه محصول خودمون رو سفارشی سازی کنیم. عملا با المنتور میتونیم یک قالب کاملا اختصاصی داشته باشیم .

شروع کنید ...

برای استفاده از این افزونه می توانید نسخه رایگان این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کنید. برای دریافت نسخه تجاری و غیر رایگان این صفحه ساز می توانید از وب سایت ایران المنتور افزونه المنتور را تهیه کنید و از تمامی امکانات این افزونه قدرتمند لذت ببرید. و همچنین از آموزش های رایگان و تمام اختصاصی این وب سایت می توانید نهایت بهره را ببرید. بعد از خرید افزونه المنتور  صفحه  آموزش المنتور وب سایت در انتظار شماست!

آموزش المنتور

قالب اختصاصی

ساخت یک قالب اختصاصی برای وردپرس نیازمند داشتن مهارت های حرفه ای برنامه نویسی دارد . نظیر تسلط به زبان ها html, css, javascript, php و تسلط کامل به قالب سازی و اصول وردپرس است که برای کسب این مقام باید ماه ها و یا حتی سال ها زمان خرج کنید "البته ارزشش رو داره :)" اما خب اگر تازه کار هستید و به تازگی با وردپرس آشنا شدید و قصد دارید وب سایت خودتونو راه اندازی کنید دیگ نیازی نیست دست به دامن  قالب های پولی شوید . با المنتور میتونید قالب خودتون رو طراحی کنید و از ابتکار عمل در این قالب ساز وردپرس لذت کافی را ببرید.

اين مطلب 2621 بار مشاهده شده است