ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز
قالب وبلاگ امام زمان

قالب حرفه ای امام زمان

قالب وبلاگ امام زمان

کد قالب وبلاگ حرفه ای با موضوع امام زمان و انتظار ظهور منجی عالم بشریت برای بلاگفا، میهن بلاگ و بلاگ بیان

این قالب برای سیستم های زیر در دسترس می باشد

قالب وبلاگ امام زمان (عج) یکی از قالب های مذهبی سایت نقاش است که در نسخه های دوستونه و سه ستونه و با طراحی کاملا واکنش گرا و سازگار با گوشی های هوشمند و تبلت ها طراحی شده است. واکنش گرایی این قالب سبب می شود تا صفحات وبلاگ شما نمایش مناسبی در همه ابزارهای نمایشی داشته باشند. 

قالب وبلاگ حرفه ای امام زمان

کد این قالب به صورت کاملا استاندارد و بهینه سازی شده نوشته شده است و ویرایش و سفارشی سازی براحتی قابل انجام است. این قالب دارای یک اسلایدر اصلی پیشرفته چند لایه است و علاوه بر آن چندین اسلایدر حرفه ای دیگر در بخش های مختلف صفحه تعبیه شده است تا شما را در مدیریت حرفه ای تر وبلاگ مذهبی تان یاری کنند.

پس از خرید این قالب وبلاگ مذهبی شما همه نسخه های این قالب را دریافت خواهید کرد. اگر پس از خرید قالب در ویرایش و سفارشی سازی قالب دچار مشکل شدید از طریق ایمیل رسمی سایت نقاش با ما در ارتباط باشید تا شما را کمک و راهنمایی کنیم.

ولادت امام زمان علیه السلام

امام مهدی علیه السلام در شب نيمه شعبان سال 255 هجری قمری در روزگار خلافت معتمد ديده به جهان گشود. امام حسن عسکری علیه السلام براي فرزندش گوسفندان زيادي عقيقه کرد و شيعيان را اطعام نمود. شيخ مفيد گويد: پدرش امام حسن عسكرى علیه السلام، جز وى فرزندى نه آشكارا و نه پنهانى بر جاى نگذارد و او را نيز در پنهان و خفا نگهدارى فرمود. امام زمان علیه السلام از آغاز تولد خجسته خويش، به امر و مشيت الهی در پس پرده غيبت قرار گرفت و جز پدر گرامی اش امام حسن عسكري علیه السلام و مادرش نرجس و عمه پدرش حكيمه خاتون و برخی از خواص و نزديكان، نمی توانستند به طور آزاد و دلخواه وی را ديدار و زيارت كنند. زيرا خلفاي عباسی و عاملان و حاكمان ستم پيشه آنان، وجود شريف آن حضرت را مانع ستمگری و ترك تازی های خويش می ديدند و فرعون وار در صدد يافتن مهدی موعود و كشتن وي برمی آمدند و اين شيوه ستمگرانه در طول تاريخ برقرار بود و در آينده نيز استمرار خواهد يافت. تا آن هنگامي كه خداوند متعال، اراده اش بر اين تعلق گيرد كه آن حضرت آشكار شود و قيام سراسری خويش را آغاز و حكومت واحد جهانی را برقرار كند.

حکومت حضرت مهدی (عج) :: البیعة لله

از برخي روايات اسلامي - اعم از روايات شيعه و اهل سنت - استفاده مي‌شود که شعار پرچم پرافتخار حضرت مهدي ‌عليه السلام هنگام ظهور، جمله «البَيْعَةُلله» است. شيخ صدوق ‌رحمه الله روايت کرده است: «اِنَّهُ يَکُونُ فِي رايَةِ المَهدِيّ ‌عليه السلام البَيْعَةُ لِلّهِ عَزَّوَجَلَّ»؛ همانا بر پرچم مهدي البَيْعَةُ لِلّهِ است.
 
همچنين در برخي روايات ديگر گفته شده است: «البَيْعَةُلِلّه» ندايي است که از سوي جبرئيل فرشته مقرب الهي به گوش جهانيان مي‌رسد. شيخ مفيد رحمه الله از امام صادق‌ عليه السلام نقل کرده است: «...جَبْرَئيلُ عَنْ يَدِهِ اليُمْني يُنادِي البَيْعَةُ لِلّهِ فَتَصِيرُ اِلَيهِ شِيعَتُهُ مِنْ اَطْرَافِ الاَرضِ تُطْوي لَهُمْ طَيّاً حَتّي يُبايِعُوهُ فَيَمْلَأُ اللّهُ بِهِ الاَرْضَ عَدْلاً کَمَا مُلِئتْ ظُلْماً وَ جَوراً»؛ جبرئيل از کنار دست راست او ندا سر مي‌دهد. «البَيْعَةُ للّه» پس در آن هنگام پيروان او از اقصي نقاط گيتي به سوي او مي‌شتابند تا اين که با آن حضرت بيعت کنند. پس خداوند به وسيله او زمين را پر از عدل و داد مي‌سازد، آن‌سان که پر از ظلم و جور شده است.

 

اين قالب 5039 بار مشاهده شده است