ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز

قالب حرفه ای 146 برای بلاگ بیان

قالب حرفه ای 146

قالب حرفه ای 146 برای بلاگ بیان

قالب حرفه ای 146 برای بلاگ بیان، قالب حرفه ای با موضوع عمومی برای بلاگ بیان، قالب حرفه ای عمومی بلاگ بیان

این قالب در 4 نسخه تحویل شما خواهد شد

سرعت بارگذاری، ویژگی ها و امکانات قالب همانی است که در دمو مشاهده می کنید

قالب حرفه ای بلاگ بیان

قالب حرفه ای 146 به صورت ریسپانسیو و اکنش گرا برای سیستم بلاگ بیان طراحی و ارائه شده است. ریسپانسیو بودن این قالب به معنای سازگاری آن با گوشی های هوشمند و تبلت ها می باشد. این قالب در نسخه های سه ستونه و دوستونه و در دو تم رنگی نارنجی و آبی طراحی و ارائه شده است. اسلایدر اصلی قالب در برخی از نسخه ها به صورت یک اسلایدر لایه ای پیشرفته کار شده است و در نسخه های دیگر این اسلایدر به صورت ساده تر کار شده است. این قالب دارای اسلایدرهای متنوعی می باشد که امکان مدیریت حرفه ای وب را در اختیار شما قرار خواهند. 
 

هشدار: قبل از خرید این قالب برای بلاگ بیان، شما باید امکان درج اسکریپت را از طریق پنل بلاگ بیان خریداری کرده باشید و این امکان برای شما فعال باشد. شما می توانید این امکان را از طریق پنل بلاگ بیان خود و منوی امکانات و ابزارها > امکانات اختیاری > امکان استفاده از جاوا اسکریپت خریداری نمائید. چنان چه امکان درج اسکریپت برای وب شما فعال نیست می توانید نسخه های بتای این قالب یعنی نسخه شماره  و نسخه شماره   را که فاقد هرگونه اسکریپتی می باشند مورد استفاده قرار دهید. در بین نسخه های فعلی این قالب نسخه شماره  و  فاقد اسکریپت می باشند.

هشدار:  چنان چه این قالب را خریداری کنید و قابلیت امکان استفاده از جاوا اسکریپت برای پنل بلاگ بیان شما فعال نباشد تنها می توانید از نسخه های شماره   و  این قالب استفاده کنید و برای استفاده از نسخه های دیگر مسئولیتی متوجه نقاش نخواهد بود.

 

 
 تصویر پیش نمایش قالب حرفه ای 146 برای بلاگ بیان
نمايش: ۲۹۴۰۶