ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز

قالب حرفه ای 105 برای بلاگ بیان

قالب حرفه ای 105

قالب حرفه ای 105 برای بلاگ بیان

قالب حرفه ای 105 برای بلاگ بیان، قالب حرفه ای با موضوع عمومی برای بلاگ بیان، قالب حرفه ای عمومی بلاگ بیان

این قالب در 8 نسخه تحویل شما خواهد شد

سرعت بارگذاری، ویژگی ها و امکانات قالب همانی است که در دمو مشاهده می کنید

قالب حرفه ای 105 با طراحی سازگار با گوشی و تبلت برای  سیستم بلاگ بیان، قالب ریسپانسیو خبری برای  بلاگ بیان

هشدار: قبل از خرید این قالب برای بلاگ بیان، شما باید امکان درج اسکریپت را از طریق پنل بلاگ بیان خریداری کرده باشید و این امکان برای شما فعال باشد. شما می توانید این امکان را از طریق پنل بلاگ بیان خود و منوی امکانات و ابزارها > امکانات اختیاری > امکان استفاده از جاوا اسکریپت خریداری نمائید. چنان چه امکان درج اسکریپت برای وب شما فعال نیست می توانید نسخه های بتای این قالب یعنی نسخه شماره 7 و نسخه شماره 8 را که فاقد هرگونه اسکریپتی می باشند مورد استفاده قرار دهید. در بین نسخه های فعلی این قالب نسخه شماره 7 و نسخه شماره 8 فاقد اسکریپت می باشند.

هشدار:  چنان چه این قالب را خریداری کنید و قابلیت امکان استفاده از جاوا اسکریپت برای پنل بلاگ بیان شما فعال نباشد تنها می توانید از نسخه های شماره 7 و 8 این قالب استفاده کنید و برای استفاده از نسخه های دیگر مسئولیتی متوجه نقاش نخواهد بود.

نکته مهم:  چنان چه می خواهید بخش های مختلف قالب را خودتان کنترل نمایید از نسخه شماره 6 قالب استفاده کنید. در اینجا راهنمایی های لازم برای انجام این کار برای شما ارائه می گردد. برای استفاده هر چه بهتر از نسخه شماره 6 قالب مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ابتدا از طریق پنل بیان خود به منوی تنظمیات و از آنجا به بخش تنظیمات پیشرفته مراجعه نمائید:

 

2- سپس تنظیمات زیر را انجام دهید: (امکان انتخاب تصویر و استفاده از نشانه را فعال کنید)

 

3- حال پس از کلیک بر روی دکمه نشانه جدید نشانه های زیرا را ایجاد کنید: 

 

 

4- پس از ایجاد نشانه ها دکمه ذخیره را کلیک کنید:

5- حال به بخش مدیریت مطالب رفته و پست هایی را که می خواهید به بخش هایی که می خواهید مربوط کنید:

 

6- چنان چه شناسه ای که شناسه لاتین آن slider است انتخاب کنید مطلب مورد نظر و عکسی که برای آن تنظیم کرده اید در اسلایدر عریض بالای صفحه ظاهر خواهد شد. حداکثر چهار مطلب آخری که دارای این شناسه باشند در اسلایدر ظاهر خواهند شد - دقت کنید عکس هایی که برای این بخش تنظیم می کنید همگی هم اندازه و ترجیحا دارای اندازه 1366 در 458 پیکسل باشند:

7-  چنان چه شناسه ای که شناسه لاتین آن special است (با شناسه فارسی مطالب ویژه) انتخاب کنید مطلب مورد نظر و عکسی که برای آن تنظیم کرده اید در اسلایدر نواری میانی صفحه ظاهر خواهد شد. حداکثر 10 مطلب آخری که دارای این شناسه باشند در اسلایدر ظاهر خواهند شد - دقت کنید عکس هایی که برای این بخش تنظیم می کنید همگی هم اندازه و ترجیحا دارای اندازه 300 در 100 پیکسل باشند:

8-  چنان چه شناسه ای که شناسه لاتین آن admin است (با شناسه فارسی سردبیر) انتخاب کنید مطلب مورد نظر و عکسی که برای آن تنظیم کرده اید در اسلایدرپایین بخش مطالب ظاهر خواهد شد. حداکثر 3 مطلب آخری که دارای این شناسه باشند در اسلایدر ظاهر خواهند شد- دقت کنید عکس هایی که برای این بخش تنظیم می کنید همگی هم اندازه و ترجیحا دارای اندازه 200 در 81 پیکسل باشند:

9-  چنان چه شناسه ای که شناسه لاتین آن photo-posts است (با شناسه فارسی تصویری) انتخاب کنید مطلب مورد نظر و عکسی که برای آن تنظیم کرده اید در اسلایدر نواری فوتر صفحه ظاهر خواهد شد. حداکثر 10 مطلب آخری که دارای این شناسه باشند در اسلایدر ظاهر خواهند شد - دقت کنید عکس هایی که برای این بخش تنظیم می کنید همگی هم اندازه و ترجیحا دارای اندازه 200 در 200 پیکسل باشند:

 

 

دقت داشته باشید همه راهنمایی لازم برای استفاده بهتر از نسخه شماره 6 قالب در اینجا ارائه شده است و نقاش مسئولیتی در قبال اشتباهات احتمالی شما در استفاده از این امکانات ندارد و چنان چه درخواست راهنمایی بیشتر نمایید به همین صفحه هدایت خواهید شد.

 

 

 
 تصویر پیش نمایش قالب حرفه ای 105 برای بلاگ بیان
نمايش: ۲۹۱۳۲