ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز

قالب حرفه ای 120 برای بلاگ بیان

قالب حرفه ای 120

قالب حرفه ای 120 برای بلاگ بیان

قالب حرفه ای 120 برای بلاگ بیان، قالب حرفه ای با موضوع مذهبی برای بلاگ بیان، قالب حرفه ای مذهبی بلاگ بیان

این قالب در 8 نسخه تحویل شما خواهد شد

سرعت بارگذاری، ویژگی ها و امکانات قالب همانی است که در دمو مشاهده می کنید

قالب حرفه ای و مذهبی 120 برای سیستم بلاگ بیان با طراحی ریسپانسیو، قالب واکنش گرای مذهبی برای بلاگ بیان، قالب ریسپانسیو مذهبی برای بلاگ بیان، قالب بلاگ بیان

هشدار: قبل از خرید این قالب برای بلاگ بیان، شما باید امکان درج اسکریپت را از طریق پنل بلاگ بیان خریداری کرده باشید و این امکان برای شما فعال باشد. شما می توانید این امکان را از طریق پنل بلاگ بیان خود و منوی امکانات و ابزارها > امکانات اختیاری > امکان استفاده از جاوا اسکریپت خریداری نمائید. چنان چه امکان درج اسکریپت برای وب شما فعال نیست می توانید نسخه های بتای این قالب یعنی نسخه شماره 5 و نسخه شماره 6 و نسخه شماره 7 و نسخه شماره 8 را که فاقد هرگونه اسکریپتی می باشند مورد استفاده قرار دهید. در بین نسخه های فعلی این قالب نسخه شماره 5 ، 6، 7 و 8 فاقد اسکریپت می باشند.

هشدار:  چنان چه این قالب را خریداری کنید و قابلیت امکان استفاده از جاوا اسکریپت برای پنل بلاگ بیان شما فعال نباشد تنها می توانید از نسخه های شماره 5 ، 6 ، 7 و 8 این قالب استفاده کنید و برای استفاده از نسخه های دیگر مسئولیتی متوجه نقاش نخواهد بود.

نکته مهم درباره فونت قالب: فونت استفاده شده در قالب از سرور خارجی می آید و ممکن است بعضا در مرورگر شما بدرستی نمایش داده نشود و یا با تأخیر بارگذاری شود. 

 

قالب مذهبی بلاگ بیان، قالب حرفه ای بلاگ بیان، قالب بلاگ بیان، قالب ریسپانسیو بلاگ بیان، قالب بلاگ دات آی آر

 
 تصویر پیش نمایش قالب حرفه ای 120 برای بلاگ بیان
نمايش: ۲۹۱۷۳