ویژگی های قالب های نقاش: ریسپانسیو، مدرن، حرفه ای و استفاده از طراحی روز

قالب حرفه ای 138 برای بلاگ بیان

قالب حرفه ای 138

قالب حرفه ای 138 برای بلاگ بیان

قالب حرفه ای 138 برای بلاگ بیان، قالب حرفه ای با موضوع عمومی برای بلاگ بیان، قالب حرفه ای عمومی بلاگ بیان

این قالب در 3 نسخه تحویل شما خواهد شد

سرعت بارگذاری، ویژگی ها و امکانات قالب همانی است که در دمو مشاهده می کنید

قالب حرفه ای سه ستونه ریسپانسیو برای سیستم بلاگ بیان:

قالب حرفه ای 138 با طراحی شیک و مدرن و ریسپانسیو (سازگار با گوشی ها و تبلت ها) برای سیستم بلاگ بیان یا همان بلاگ دات آی آر طراحی و آماده شده است. این قالب دارای رابط کاربری زیبایی می باشد و در نسخه های دوستونه و سه ستونه ارائه شده است. اسلایدرهای متنوع قالب امکان مدیریت حرفه ای وب را در اختیار شما قرار می دهند و می توانید وب خود را به طور حرفه ای مدیریت نمایید.
 

هشدار: قبل از خرید این قالب برای بلاگ بیان، شما باید امکان درج اسکریپت را از طریق پنل بلاگ بیان خریداری کرده باشید و این امکان برای شما فعال باشد. شما می توانید این امکان را از طریق پنل بلاگ بیان خود و منوی امکانات و ابزارها > امکانات اختیاری > امکان استفاده از جاوا اسکریپت خریداری نمائید. چنان چه امکان درج اسکریپت برای وب شما فعال نیست می توانید نسخه های بتای این قالب یعنی نسخه شماره 3   را که فاقد هرگونه اسکریپتی می باشد مورد استفاده قرار دهید. در بین نسخه های فعلی این قالب نسخه شماره 3 فاقد اسکریپت می باشد.

هشدار:  چنان چه این قالب را خریداری کنید و قابلیت امکان استفاده از جاوا اسکریپت برای پنل بلاگ بیان شما فعال نباشد تنها می توانید از نسخه شماره  3 این قالب استفاده کنید و برای استفاده از نسخه های دیگر مسئولیتی متوجه نقاش نخواهد بود.

 

 
 تصویر پیش نمایش قالب حرفه ای 138 برای بلاگ بیان
نمايش: ۲۹۰۶۰